Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az, hogy lemaradottn...

Miért van az, hogy lemaradottnak érzem magam a többiekhez képest, pedig elvileg okom sincs rá?

Figyelt kérdés

Engem egyre több dolog kezdett el zavarni. Most lettem kilencedikes és az osztályban nagyon sok "ribi" van... állandóan ujjaztatják magukat mindenkivel, lefekszenek a srácokkal, meg minden. Ezzel szemben én:

általában a barátaimmal találkozom egyelőre pia nélkül valamelyikünk házában, vagy éppen otthon xboxozok, COD-ozok, de én még szűz vagyok, és most úgy se tudja senki hogy ki vagyok, de én szépnek tartom magam és már mondták is. Nem egoizmus... mondjuk úgy, hogy nem tartom csúnyának magam. Mindegy, témához vissza... és mégis azokat látom sikeresebbnek társasági életben, akik isznak, szexelnek, drogoznak. Én senkinek nem jövök be a korosztályomból, de ilyen 16-17 évesek már próbálkoztak nálam. Bőven leírná nekem valaki, hogy ez változni fog-e, hogy ez miért van így, stb? Köszi!



2013. okt. 6. 13:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
mi ez?
2013. okt. 8. 21:04
 12/12 anonim ***** válasza:

"egyelőre pia nélkül"

Azta! Figyelmet kérek! A csaj azt írta: egyelőre. Nem azt, hogy egyenlőre, mint az oldal látogatóinak 90%-a, hanem azt, hogy egyelőre. És még ő érzi lemaradottnak magát!

2013. okt. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!