Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az, hogy lemaradottn...

Miért van az, hogy lemaradottnak érzem magam a többiekhez képest, pedig elvileg okom sincs rá?

Figyelt kérdés

Engem egyre több dolog kezdett el zavarni. Most lettem kilencedikes és az osztályban nagyon sok "ribi" van... állandóan ujjaztatják magukat mindenkivel, lefekszenek a srácokkal, meg minden. Ezzel szemben én:

általában a barátaimmal találkozom egyelőre pia nélkül valamelyikünk házában, vagy éppen otthon xboxozok, COD-ozok, de én még szűz vagyok, és most úgy se tudja senki hogy ki vagyok, de én szépnek tartom magam és már mondták is. Nem egoizmus... mondjuk úgy, hogy nem tartom csúnyának magam. Mindegy, témához vissza... és mégis azokat látom sikeresebbnek társasági életben, akik isznak, szexelnek, drogoznak. Én senkinek nem jövök be a korosztályomból, de ilyen 16-17 évesek már próbálkoztak nálam. Bőven leírná nekem valaki, hogy ez változni fog-e, hogy ez miért van így, stb? Köszi!



2013. okt. 6. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ezek a lányok lesznek később a k*rvák.

Te normális vagy ,és vannak akiknek bejössz ez a lényeg.Pár év múlva változni fognak a dolgok, fel a fejjel ;)

2013. okt. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Csinálj mindent úgy, ahogy most csinálod, nem vagy lemaradva, sőt.

És nem kell izgulni, egy szép napon lesz egy mázlista srác akinek te leszel a barátnője. Én már most irigy vagyok, hogy nem az én barátnőm vagy :P :)

2013. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

első: igazad van.... :D

második: miért is vagy irigy? mi olyan szimpatikus?:D

2013. okt. 6. 13:46
 4/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Mi szimpatikus? Hogy normális értékrended, önképed van, nem vagy elszállva magadtól, de nem is vagy önbizalom-hiányos kis fruska. Az meg, hogy játszani szoktál már csak hab a tortán, de egyáltalán nem szükséges dolog :P :)

2013. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát :D köszi!?:DDDD
2013. okt. 6. 13:59
 6/12 A kérdező kommentje:
tényleg, kort légyszi írtok a következőkben? köszi:)
2013. okt. 6. 14:04
 7/12 anonim ***** válasza:

2.


21 vagyok

2013. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1.vagyok 15 :D
2013. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi:3
2013. okt. 7. 16:34
 10/12 anonim válasza:
2013. okt. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!