Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy lány az osztályban,...

Van egy lány az osztályban, aki folyton kötözködik velem. Mióta 1x ránéztem. Mert ismerős volt. Azóta kötözködik, . mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Kő primitív szerencsétlen. Üsd le.
2013. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azért kötözködik, mert hagyod. Ahogy az oroszlán is a leggyengébb antilopot nézi ki a csordából.

Ne hagyd magad, szólj vissza neki, akár nyilvánosan is.

2013. okt. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyilvános megszégyenítés. Az mindig bejön.
2013. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ma az egész osztály elött elkezdte.. én meg leoltottam, meg megkérdeztem h diret csinálja-e.. de a 3-negyede osztály vele van.. meg uj a suli, és csomó spanja van.. nem tudom mit tegyek.. szóljak az öfő-nek vagy mi?
2013. okt. 7. 14:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Gondolom lány vagy. Nyugodtan üvölts rá, hogy "leszbikus vagy, vagy mit kerülgetsz folyton? Rám vagy kattanva? Bejövök neked? Na akkor hűtsd le magad, dugd fel a széklábat, vagy tök mindegy, de engem felejts el, mert ha én hűtelek le, anyád sem fog rád ismerni!"


Ez most durván hangzik, de tényleg erre élveznek az ilyenek, hogy kipécéznek valakit és nem szállnak le róla. Muszáj keménynek lenned.

2013. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, egy-két lila folt csak pár napig fáj, de ha nem állsz ki magadért, az egy életen át.
2013. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én mindíg kiállok magamért! ma is kiáltam. nem vágom.. lehet viszket neki.. mert nagyon nem bír a..... csak nemakarom felrzgdosni, mert akkor kirugnak
2013. okt. 7. 15:44
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
te csóri szűz farok, rágjam ki a zúzádat. Tetszel neki, te meg még megakarod verni, szégyen....
2013. okt. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem kell kirágni a zuzámat kösszii ... de csaj!!
2013. okt. 9. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!