Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Megkérdezzem...

Mit csináljak? Megkérdezzem tőle vagy ne?

Figyelt kérdés

11.-es leszek (vagy, ha úgy tetszik, harmadikos) a gimiben, és egy új suliban kezdek (költözés miatt, de ez most lényegtelen). Találkozni fogok egy szintén lány osztálytársammal. A helyet már megbeszéltük, egy központi cukrászda lesz az. Mivel ez a plázában van, elég nagy területen fekszik, sőt, teraszos része is van. A lány telefonszámát nem tudom (ő sem az enyémet), az időt csak körülbelül beszéltük meg. Lehet, hogy nevetséges, de félek, hogy nem vesszük észre egymás, kóvályogni meg nem nagyon szeretnék! Nem akarok túlságosan "nyomulni" (rátelepedni, túl sok lenni stb), de szerintetek leírjam, hogy pl. milyen színű ruhában leszek, vagy elkérjem a telefonszámát, vagy esetleg megkérdezzem hogy pontosan hova/mikor menjek? Elnézést a sok kérdésért és szövegért, csak eléggé parázok, és bár próbálok fejlődni, az ilyen spontán dolgokban még nem vagyok egészen jó!


16/L



2013. aug. 24. 16:13
 1/3 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan.Telefonszámot cseréljetek és megbeszélitek telefonon.
2013. aug. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én üzentem utoljára, ő pedig nem sűrűn nézi az üzeneteket. Az úgy nem gáz, ha meg sem várom a válaszát?
2013. aug. 24. 18:50
 3/3 anonim válasza:
Dehogy gáz. Nyugodtan kérdezd meg tőle hogy milyen ruhában van. Miért nézne hülyének? Inkább ellenkezőleg. (Kivéve ha valami hisztis díva, de kétlem hogy egy ilyen lány lenne) Cseréljetek telószámot és hívd akár fel ha megérkeztél. :D
2013. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!