Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, az, hogy az...

Mitől lehet, az, hogy az eddig magában jól eljátszó, csendes 7 hónapos kislányom hirtelen ölben ülő, állandóan síró pityogó gyerekké vált? Ez életkori sajátosság? Átmeneti?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Foga nem jön? Mert nàlunk akkor volt ilyen kb. egy hèten keresztül. Semmi nem volt jò neki csak közbe-közbe.
2012. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás... Amikor tudatosul benne, hogy külön személy az anyától. Nálunk ez 7,5 hónapos kórtól 1 éves korig lezajlott. Ha vendégségbe mentünk, és eltűntem a szeme elől, vagy más közelebb volt hozzá, mint én rögtön sírva fakadt...
2012. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pontosan, ahogy utolsó írta. Más néven 8 hónaposok szorongásának hívják, szeparációs szorongás. Keress rá a neten
2012. jan. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2foga kint van,talán jön a többi.Kövezzetek meg,de én azt gondoltam,hogy a szeparációs szorongás valami városi legenda,és ha fura a gyerek és nem fogzik akkor biztos szep.szorong.de most ugyis itt alszik rajtam,van időm és utána olvasok.
2012. jan. 25. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!