Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire igazak az ilyen...

Mennyire igazak az ilyen osztálytársos pletykák? Csak kitalálják őket nem?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársamról az a pletyka megy az osztályban, hogy megcsinálta a jogasit, és gazdagok a szülei(mondjuk ez lehet igaz, mert iPhone, divatos ruhák, bulizás minden mennyiségben) és kapott 2 autót is, de nem tud vezetni, ezért ját busszal suliba.

Na most Őt személyesen nem tudom megkérdezni, mert nem vagyok vele beszélő viszonyban egyáltalán.

És az is igaz, hogy azoktól hallottam ezt, akik utálják őt.

Mennyire igazak az ilyen szóbeszédek?



2013. okt. 9. 08:46
 1/4 anonim válasza:

Hány évesek vagytok?

Hát őszintén nagyon sok irigy ember van, és elképzelhető, hogy kamuznak, főleg, hogy azoktól hallod, akik utálják.

A legegyszerűbb, ha megkérdezed tőle, hogy milyen volt a jogsi, nehéz? Aztán megtudhatod a választ.

Bár őszintén nem vennék a gyerekemnek 2 autót, ha nem tudna vezetni...

2013. okt. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

18.

Aha, én is úgy gondoltam, hogy na persze 2 autót egyből...

2013. okt. 9. 09:04
 3/4 anonim ***** válasza:

18 éves és nem tud vezetni?

16 évesen már lerakhatod a jogsit, főleg, ha van rá pénz.

2013. okt. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most azon mi a rossz ha azt pletykálnák pl. rólam, hogy van jogsim, kettő autóm és gazdag a családom? Hát én örülnék neki sőt, még én is pletykálnám magamról. :-D
2013. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!