Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vőlegényem barátai nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem barátai nem is olyan igazi barátok? Kitálaljak neki avagy sem?

Figyelt kérdés
A vőlegényem barátaival soha nem is találtam a közös hangot mindig ellenem voltak mert már nem ők szerepeltek a fontossági sorrend tetején. Ettől függetlenül soha nem tiltottam tőlük a páromat. Viszont most készültünk egy kis meglepivel. Párom családjának ötletére. És felkerestem a barátokat is.. Hagy ne mondjam, hogy még csak válaszolni sem akartak... Fél válról vették az egészet. Mikor meg az ajándékra kértem minimális 1000 Ft-ot kiakadtak h hát nekem kell kifizetni mert h én vok a menyasszonya meg el ne képzeljem már h majd ők fizetnek egy fillért is. leszólták az addigi ötleteket amiket párom szülei találtak ki és önköltségen valósították meg. Engem folyamatosan támadnak.. De a buli még 3 hét... Párom látja rajtam h feszült vok... Még tudom magam tartani... De nem tudom, hogy buli után kitálaljak a hatalmas igaz barátokról avagy sem???? Ti mit tennétek a helyemben? Tudom, hogy az én páromat csak kihasználják és ő mindig ugrik nekik és ezt nagyon rossz nézni.... Vélemény? Ti mit tennétek a helyemben? Pasik ti szeretnétek erről tudni ha ilyen szitu lenne avagy nem? Előre is köszönöm 26/N
2013. jan. 22. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Én szeretném tudni, mert, akit barátnak mondok, abban megbízok.

1000Ft nem nagy összeg, hiába nem szeretnek téged, nem magadra költöd... Én a helyedben elmondanám.

2013. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nagyon megharagudnék rád ha kiderülne és tudnám, hogy te tudtad ezt és nem szoltál....

Eggyértelmü!!

A völegényednek rossz hiába él egy like kis illuzioban... a valoság az, h kihasználják öt és még utálnak is téged...

Ha véletlen van benend félelem, hogy melléjük áll, akkor ne félj nincs olyan hülye aki ilyenkor a kamu barétök mellé állnának....... Ez szánalmas... remélem minnél hamarabb lekoptatja öket a völegényed.

Sok sikert

2013. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem bírják a képedet.de egyébként mi értelme elmondani?Eddig voltak ilyen haverjai, ezután meg semilyenek xD király xd
2013. jan. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom, hogy 1000 Ft nem nagy összeg. És tényleg én próbáltam csillapítani ezt a viszályt nem felvenni a sértő dolgokat. Próbáltam nekik is ezt elmondani, hogy csak a páromat nézzék mert számára nagyon fontosak... De még csak ez sem érdekelte őket....
2013. jan. 22. 20:46
 5/10 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok, hogy nem bírják a képemet... Ezzel nincs is semmi gond nem is nekik kell engem szeretni...Én személy szerint inkább azt vallom h inkább legyek egyedül mint kamu barátokkal...
2013. jan. 22. 20:49
 6/10 anonim ***** válasza:
hm hm attól lehet a barátodat bírják,sőt még lehet az ötletedet is, csak hát a te szádból nem tetszik nekik :D hát nekem mind1 mond el akkor....az te vagy de lehet ő majd csak vakarja a fejét h na most mi van.Én is egyik haverom nőjét utáltam mint a sz*art.De azóta rájöttem h egész jó fej :)
2013. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki.

Nekem az exemmel volt hasonló helyzetem. A haverjai sértegettek és ocsmány megjegyzéseket tettek rám. Ezt elmondtam a barátomnak, illetve néhányat ő is hallott. Azóta ugyan szakítottunk, de ő nem barátkozik továbbra sem azzal a két ficsúrral. A másik oldala meg a dolognak olyan, mint az én helyzetem a barátnőkkel. Sűrűn hagyom magam kihasználni, azért, mert örülök, hogy legalább hívnak bulizni, vagy valami. Ezért eltűröm, ha néha kihasználnak, de ettől függetlenül kedvelnek engem, csak élnek a lehetőségekkel. A szülinapomra szerveztek nekem meglepetés bulit is, úgyhogy elnézem nekik ezt a lehetőségekkel való élést. Persze nem tudom, hogy a vőlegényed hogy van ezekkel a haverokkal, de szerintem beszélj vele. Milyen embertípus a vőlegényed?

2013. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az én vőlegényem elég lobbanékony természet. Szóval ha ezek kiderülnek lesz itt világháború. Viszont azt tudom, hogy az utolsókig kitartana mellettem és fel sem merül bennem a kétely hogy esetleg az ő oldalukra állna. És ő már mondta korábban is hogy megszakítja velük a kapcsolatot mert h nem ér annyit az egész és hogy velem akarja leélni az életét. Én erősködtem, hogy hát igazi barátok meg tényleg olyan erős köteléknek bizonyult a dolog... Aztán tessék mikor páromért kellene tenni valamit akkor meg sem mozdulnak. Ja és nem én kerestem meg őket hanem a párom testvére. neki még csak reagálni sem reagáltak.. Nekem voltak hajlandóak 3 levél után....
2013. jan. 22. 21:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek nem igazi barátok és még a haver szintet sem érik el ezek haszonleső g..cik mond el neki mindenféle képen.
2013. jan. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szar emberek ezek. szerintem mondd el, de arra ügyelj, hogy ne csak te mondd ezt. legyen ott más is, aki tanúja volt ennek, pl párod szülei. mert ha csak te mondod, akkor azt hiheti, hogy féltékeny van rájuk és kavarsz.

barátom legjobb haverja ugyanilyen amúgy... barátom tegyen meg érte mindent, ő persze soha semmit. kihasználja, és szarik a fejére. hiába mondtam barátomnak, nem törődött vele, de az utóbbi időben kezdi észrevenni, hogy mi a szitu, és hányszor cserben hagyta már az állítólagos legjobb barát.

2013. jan. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!