Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha kicsit kikozosi...

Mit tegyek, ha kicsit kikozositve erzem magam?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a 9.et es minden jol kezdodott, joba lettem egy tarsasaggal, de mint mindig ugy erzem, hogy engem annyira nem szeretnek vagy nem is tudom...furcsa. Es en tehetek az egeszrol, de nem tudok tenni ellene. Suli utan sosincs kedvem menni veluk sehova (mar nem is hivnak), de tuti azert, mert tudjak, hogy ugyse megyek. Viszont, ha elmegyek akkor sose erzem jol magam. Nem tudom miert. Suliba vegulis elvagyunk meg inden. De megse erzem ugy, hogy fontos lennek. Nem tudok veluk beszelgetni meg semmi. Mit tegyek? Hogy valtoztassak?
2013. okt. 11. 19:56
 1/3 A kérdező kommentje:

Meg ma pl. Mentek a varosba mondtam, hogy megyek enis es az egyik csaj megszolalt, hogy: nem kell hazamenned?

De lehet, hogy azert mondta mert suli utan mindig rohanok haza

2013. okt. 11. 20:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jól gondolod, hogy azért nem hívnak mert úgyse hívnak. Akik csak iskolában vannak egy baráti társasággal de máshova nem mennek velük azokat előbb utóbb elkezdik levegőnek nézni. Ha nem érzed jól magad velük akkor viszont szerintem jobban teszed ha új baráti társaság után nézel.
2013. okt. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt gondolod jól, hogy azért nem hívnak mert úgyse mennél. Teljesen hülye vagyok :D
2013. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!