Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan hagyjam figyelmen...

Hogyan hagyjam figyelmen kívül, hogy az ismerős iskolatársaim többsége nem is köszön nekem?

Figyelt kérdés
Nektek nem esne rosszul?
2013. okt. 18. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem sem köszöntek anno, aztán végül én sem utána meg a bajukra volt hogy m ér nem köszönök...
2013. okt. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én annyira ki vagyok akadva az embereken, mi társasházban élünk, de sok lakó ott sem tud köszönni. Volt már, akire mérgemben jó hangosan rászóltam, hogy sziiiiaaaaa, arra zavartan reagált. Ennyire tirpákok az emberek, hogy nem tudnak köszönni, ezeknek a szülei ugyanilyenek, nem fontos nekik.

Nálam az a szabály, hogy maximum kétszer köszönök valakinek, ha nem fogadja, soha többet. Gyakran azért nem tudom beszólás nélkül megállni, vagy mondom hangosan, hogy süket állat, vagy bunkó. Mert végtelenül felidegesít.

Nyilván, ha te mész be az osztályba és a többiek bent vannak, akkor te köszönsz először, hogy sziasztok. De ha mondjuk te lány vagy és jön veled szembe egy fiú osztálytársad az utcán, illik, hogy ő köszönjön neked előre.

2013. okt. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!