Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hagyjam ott az iskolát és...

Hagyjam ott az iskolát és menjek át máshová?

Figyelt kérdés

Már nem bírom tovább. Nem voltam 1x szalagavató próbán, mert beteg voltam és 40 fokos lázzal feküdtem az ágyban. Most tegnap megint nem tudtam menni, mert közbe jött valami. Ez két hiányzás. Az összes többin ott voltam! Akadt olyan, aki még most volt másodjára csak!!

Ma bementem az osztályba és mindenki ordibálni kezdett rám, hogy mit képtelek én magamról, hogy nem megyek! Ezek a kölykök! Csak nem tudom, hogy egy kölyöknek mi beleszólni valója van ebbe!

Ordibáltak, hogy miattam nem lehet haladni szalagavatón, miattam nem halad a társaság... de csak .. én... miattam!

Hazafelé kiderült, hogy még az osztályfőnök is ordibált a hátam mögött nekik és rám uszította az osztályt. Kitessékeltek a tanteremből és nem mehetek órán kívül be sem! Ez már tavaly év végén elkezdődött. Már akkor kikezdtek és órán is bántottak. Most meg egyre durvább. Teljesen csitt van nekem az egész iskolában! Kitűnő tanulok vagyok majdnem és ők 2-3 tanulók!

Egy egyházi református gimnáziumban hogy lehet ezt megengedni?

Állítólagos "református"... Pfff, már ki van az egész álszent ..... -rel a ____-ám!

Egy tanárom van, aki nagyon kedvel engem és őt nem akarom otthagyni, ráadásul nála érettségizek!

Ma hazajöttem és elájultam az idegtől. Felment a vérnyomásom és rosszul lettem.

Nagyon kérlek segítsetek!



2013. okt. 18. 15:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10: Én egyet sajnálok, a tanáromat. Ő nála emeltezek magyarból és nagyon jól tanít. :)

El sem hiszem, hogy pár ---ta ma--ha miatt megy tönkre minden!

Most teljesen nem tudom mit tegyek.

A szüleim azt mondták, hogy várjam meg a hétfőt, és ha megint nekem állnak, vagy már ott lesz az oszt. főnök is... és ha ő is nekem áll, akkor iratkozom ki!


Egyetlen egy próba miatt, mert nem voltam ott. Más diák meg négyszer nem volt jelen, de annak nem volt gond csak nekem!? Érdekes! -,-

Rajtam kivül még volt, aki nem ment és az sem volt baj.

2013. okt. 20. 03:14
 12/13 anonim ***** válasza:
74%

sajnos ez mindig igy szokott lenni :S te aki részt veszel mindenbe és segítesz szívesen, kitünő tanuló vagy már baj hogy nyomós ok miatt hiányzol a suliból, de aki meg lóg arra rá sem szólnak


szerintem válts sulit, jó eredményeid vannak így átvesznek jó suliba. ha eltudnád intézni akár őszi szünet után már az új suliba kezdhetnél

2013. okt. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Én mindent igyekeztem megtenni. El sem tudod képzelni mennyi pályázatba, versírásba...stb részt vettem, míg ők a kis ujjukat sem mozdították erre. Most is mennek bulizni, meg szórakozni, lógtak egész nap, de nekik nem baj! Csak pont mindig az ilyennek baj minden!

Most valószínű átvesznek. :)

Van két hetem, hogy komolyan döntsek róla!

2013. okt. 22. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!