Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem kedvelnek engem a nők?

Miért nem kedvelnek engem a nők?

Figyelt kérdés
Lehetek durva, túlzott önbizalommal rendelkező egyén, lehetek visszafogott, szinte félénk, lehetek teljesen normális, gyakorlatilag le sem szarnak a nők. Nem keresnek. Ha nem írok nekik, nem is írnak vissza. Hiába tart ez sok-sok napig. Találkozni sem akarnak, le sem tojnak. Vagy ha találkoznak, elmondják, hogy zavarban voltak és pont. Meg is halt a beszélgetés, nem keresnek többet. Miért van ez?

2013. okt. 8. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mert jóindulattal is egy beképzelt kreténnek tűnsz.
2013. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nem irsz nekik, hogy írnának vissza?
2013. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Lina93 ***** válasza:
Talán, mert önmagad kéne adnod, nem mindig mást és mást, pláne nem egyik végletből átcsapni a másikba.
2013. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én kedvellek :)
2013. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ígyvanez ilyen ez a ki*aszott élet
2013. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy kicsit humoros lenni, és ne a plázacicáknál próbálkozz;)
2013. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mert nem az számít milyen vagy hanem hogy hogy nézel ki! Ha tetszenél nekik egy büdös szót sem kéne szólnod akkor is érdeklődnének, ha meg ronda vagy lehozhatod a csillagokat is le fognak szarni.
2013. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szóval próbáltál többféle szerepet eljátszani és egyik sem jött be? Akkor azt kell mondanom, elég szar színész vagy.


(Azt már nem is merem javasolni, hogy esetleg viselkedhetnél természetesen is.)

2013. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

mert látják rajtad, hogy megjátszod magad minden esetben

ilyen egyszerű. magad add

2013. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ha magamat adom, akkor mindent őszintén elmondok és az szintén nem tetszik egy nőnek sem (hogy még nem voltam nővel, stb., depressziós szöveg). Ha teljesen optimistán állok a dolgokhoz, már akkor eleve megjátszom magam. De a nőknek állítólag az optimizmus kell.
2013. okt. 8. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!