Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehetne csökkenteni az...

Hogy lehetne csökkenteni az osztálytársam önbizalmát?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályunkba.

Nagyon önző,pletykálós,kibeszéli a barátnőjét,feltűnési viszketegsége van..

Tegnap tesi óránk volt és a szemembe csapott azzal a büdös mezes pólóval,amit kosárlabdázás közbe kellett viselnünk.

A szemem nagyon piros lett,mondta,hogy bocsi,de amikor a tanártól kértem egy zsebkednőt,elkezdett súgdolózni ott a lányokkal,de volt ennél durvább húzása is mármint nem velem,hanem más lánnyal.Sosem vallja be a hibáit.Mindig mondja felháborodottan,hogy "Már megint ez az én hibám?Mért mindig én vagyok a hibás?"

Az egyik lány egyszer majdnem megverte,de meg is érdemelte volna.

Mivel elég éretlen és gyerekes,ebben az évben extra szivacsos melltartót vett fel,hogy a fiúk érdeklődjenek iránta.Sminkeli is magát,és folyton arról dicsekszik,hogy milyen szép 20.000ft -os cipőket vett magának.az osztályunkba lévő fiúkat,akik nem állnak jól anyagilag,mindig cikizi őket,és azt a fiút is,akiről tudja,hogy érzékeny,és alig vannak barátai vele mindig bunkózik és pincsinek szólítja.


Van valami ötletetek,hogy,hogy csökkentsem az önbizalmát?



2013. okt. 22. 13:37
 1/3 Angelik@ ***** válasza:
69%
Biztos önértékelési problémája van és ezért próbál így fellépni, hogy ne vegyék észre a gyengepontját. A leghatásosabb módszer ha ignoráljátok, nem foglalkoztok vele. Gondolom sok utálója van az osztályban. Egy kis kiközösítés helyre tenné a kis "pincsit"...
2013. okt. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Vágd orrba. Jó erősen.

De talán a fordított pszichológia valóban használna.

2013. okt. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább a sajátodat növeld ha ez téged zavar.
2013. nov. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!