Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezért nézhet egy iskolatárs...

Ezért nézhet egy iskolatárs homokosnak?

Figyelt kérdés
Ha fiú vagyok és fiú iskolatársra írok rá facebookon, fontosabb ok nélkül, csak úgy mert beszélgetni szeretnék. (Olyanra, akivel élőben még nem beszélgettem)
2013. okt. 29. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hiszen akinek azonos nemű barátja van, vagy azonos nemű emberrel önszántából beszél, az csak homoszexuális lehet!
2013. okt. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ugye tudjuk, hogy csak a homokosok írnak rá a másikra facebookon.
2013. okt. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Cukifiú, megadod az e-mailedet?
2013. okt. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, viszont az, hogy ezen kezdesz filozofálni, felveti a gyanút...
2013. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kis furcsaság tényleg van benne, mert az emberek általában ismerőseikkel beszélnek facen. Ha ismeretlenre írnak, azt lányoknak teszik, azzal a céllal hogy ismerkedjenek. Szerintem ne csináld, ha nem akarsz magadnak "hírnevet."


31F

2013. okt. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gungasam ***** válasza:
Ha már megtörtént igyekezz valami jó poént kőriteni mellé, hátha elviccelheted..Ráírás előtt be kell jelölni meg ilyesmi.Vannak olyan lépések amelyek teljesen "sexsemleges" kinézetűvé tehetik az ismerkedést.Például ha a "ráírás" eleve a heteroszexualitás írásbeli megnyilvánulása.(ez elég körmönfont fogalmazás..)
2013. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!