Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt a fórumozok közül valakin...

Volt a fórumozok közül valakinek kapcsolata az egyetemi tanárával?

Figyelt kérdés
Hogy működött, alkalmi volt, vagy hosszú távú, milyen szakos vagy, mennyi idős voltál te, mennyi a tanár, nő vagy férfi volt?...stb
2013. okt. 31. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
volt, de a részleteket, amiket kérdeztél nem írom le, mert kettőnk dolga volt:)
2013. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ugyanilyen helyzetben vagyok, privátban sem írod le, senkitől nem tudok tanácsot kérni, mert én vagyok egyedül ilyen béna helyzetben, saját hibámból...

már kezd irtó kényelmetlen lenni, nem akarok az életedbe turkálni, de jó lenne valakivel beszélni csak pár szót erről, aki hasonló helyzetben van...

2013. okt. 31. 11:44
 3/3 anonim válasza:
ajánlom figyelmedbe a Szakítópróba című könyvet :) nem nagy durranás, de jót fog tenni! ;) (majd írd meg a véleményedet róla!) :)
2013. nov. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!