Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kezelnek idegenként az...

Miért kezelnek idegenként az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Teljesen úgy tekintenek rám, mint egy idegenre, 1-2 kivétellel köszönni se köszönnek nekem, és csak akkor szólnak esetleg hozzám, ha valami fontos dologról van szó ami őket is érinti nem csak engem.

Lehet kicsit visszahúzódóbb vagyok az átlagnál, de szerintem az nem ok erre, a többi visszahúzódó ember nincs ennyire kiközösítve.


2013. nov. 6. 16:15
 1/8 A kérdező kommentje:
3. éve járok közéjük
2013. nov. 6. 16:15
 2/8 A kérdező kommentje:
És kicsit rossz érzés minden áldott nap (főleg hétfőnként) véghallgatni, hogy ők páran milyen jót buliztak együtt hétvégén vagy szünetben és ilyesmi, miközben engem figyelembe se nagyon vesz senki ott.
2013. nov. 6. 16:16
 3/8 anonim válasza:
Basszus, mintha magamat hallottam volna. :o egyébként ez valószínűleg azért van, mert nem vagy benne egy "klikkben" sem. :|
2013. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Talán te is oda járj bulizni, ahova ők, csak te a saját társaságoddal. Véletlenül összefutsz velük, leálltok beszélgetni, megisztok közösen egyet... Lehet, így hétfőnként bevesznek téged is a társalgásba, mert látják rajtad, hogy jófej vagy. :)
2013. nov. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyan, mint ha magamat hallanám.. nálam biztos hogy azért van, mert visszahúzódó vagyok.
2013. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez van,de most már lesz*rom. Nálam azért van,mert csendes vagyok,rocker típus,ők meg állandóan pofáznak, és ilyen kis pics*k. Ez van,ettől te nem vagy rossz ember,max ők. De megpróbálhatnád,hogy párszor te köszönsz előre és utána már ők is fognak neked előre köszönni.
2013. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ne foglalkozz velük .Az ilyen barmokra még csak rá nézni sem érdemes.
2013. nov. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem barmok. Visszahúzódó vagy, az emberek nem szeretik az ilyen embereket, mert nehéz velük barátkozni. Nem magukat az egyéneket nem szeretik, ezt a típust. Én is ilyen vagyok, és csoda, hogy lett egy barátnőm az osztályban, mert egyáltalán nem próbálkoztam, 1,5 év egyedüllét után ült le mellém, azóta barátnők vagyunk. De azt tanácsolom neked, hogy te ne várj a csodára! Én is most próbálok közeledni a többiekhez, ha csak 1-2 mondat erejéig is, de megpróbálok kipréselni magamból valamit. Kezdd a hasonló, visszahúzódó társaiddal, ki tudja, milyen emberek! Én azzal a lánnyal, akivel jóba lettem, nem hittem volna, hogy ilyen jól ki fogunk jönni, mert nagyon különbözőek vagyunk, más dolgok érdekelnek minket, eleinte nehéz is volt a beszélgetés, de mára megtaláltuk a közös hangot. :)

Sok sikert, remélem te is találsz valakit! :)

2013. nov. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!