Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan adjuk a tudtára, hogy...

Hogyan adjuk a tudtára, hogy nem szeretnénk vele lenni?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, nagyon régóta legjobb barátnők vagyunk, és mindig együtt vagyunk. Igazság szerint jobban szeretünk ketten lenni, mint másokkal, mert úgy jobban el tudunk szórakozni.Osztálytársak vagyunk.. Van egy másik osztálytársunk, nincsenek nagyon barátai, persze sok mindenkivel beszélget de olyan konkrét jó barátnője nincs. Mindig követ minket, odajön, beszél hozzánk, de mi nem igazán bírjuk őt, kicsit idegesítő. Próbáltunk már célozgatni arra, hogy nem szeretnénk most vele lenni, meg elmentünk előle (xdd) meg ilyenek, de sajnos semmin sem sértődött meg, ugyan úgy követett.. Valahogy meg szeretnénk vele beszélni, hogy szeretnénk kettesben lenni, de nem szeretnénk megbántani.. Valami tipp, hogy hogyan adjuk a tudtára? :D (mind3-an lányok vagyunk..) volt már valaki ilyen helyzetben? :)
2013. nov. 13. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
"Ne haragudj, de szeretnénk négyszemközt beszélgetni". Ha párszor eljátsszátok, idővel rájön, hogy nálatok útban van, és majd másokhoz csapódik.
2013. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

már voltam ilyen helyzetben, de eszembe sem jutott, hogy elmenjek előle, és már ne is haragudj, de az, ahogy előadtad ezekkel az ikszdékkel, egy kissé tapló dolog volt.

namármost, nem akarok személyeskedni, félre ne érts, de szerintem tiszteld meg a csajt annyival, hogy odahívjátok, és egyszerűen megmondjátok neki, hogy ne haragudjon, de ti ketten érzitek jól magatokat (bár hosszú távon szerintem bánni fogod, hogy folyton csak "kettesben" vagytok, de szíved joga, mit teszel). csak semmi megszégyenítés és tettetett kedveskedés, legyetek őszinték, az az egyetlen, ami ilyenkor hatásos.

2013. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :) azt elfelejtettem írni, hogy az, hogy soha sem szeretnénk vele lenni, hanem nem mindig, mert ő már túlzásba viszi, minden percben rajtunk "lóg" , de egyszerűen nincs közös témánk..
2013. nov. 13. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:
És megfogjátok neki szabni időrendben,hogy mikor mehet oda hozzátok?
2013. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy te vagy ilyen érthetetlen, vagy én fogalmaztam meg hülyén? nem azt mondtam, hogy megadjuk neki, hogy mikor jöhet oda, hanem azt, hogy néha odajön, de ne minden percben lógjon rajtunk.. akkor jön oda amikor akar, csak ne túl gyakran..
2013. nov. 14. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!