Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék együtt lenni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék együtt lenni az egyik tanárommal (egyetem). Hogy adhatnám a tudtára, hogy vonzónak találom mint férfit?

Figyelt kérdés

Természetesen csakis a vizsgák után.


Nem mondanám, hogy szerelmes vagyok belé, csak nagyon vonzódom hozzá. Honnan tudhatnám meg azt, hogy ő is hasonlóképpen gondolkodik-e?


2011. ápr. 2. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozz össze egy kolléganőjével.
2011. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista letedre nincs annyi eszed, intelligenciad, hogy felnött ember modjara megmondd neki?
2011. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem az apámat nézted ki magadnak.
2011. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ajjj, ez az egyetem... :D nekem is volt már ilyen, csak van barátom. nem tart valami iskolán kívüli szakkört vagy ilyesmit, ahol kicsit közvetlenebb a légkör? esetleg maradj ott óra után beszélgetni vele
2011. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Egyetemista letedre nincs annyi eszed, intelligenciad, hogy felnött ember modjara megmond neki?" -> De igen, van annyi eszem és intelligenciám, csak:

a) még nem volt velem ilyesmi (hogy szerelem nélkül akartam volna együtt lenni valakivel)...

b) a) folyománya: félek a reakciótól :/


18.12-es válaszoló: nincs szakköre sajnos... Óra után megpróbálok ott maradni hétfőn (kit érdekel, ha egyszer kések a másik órámról :)... Az irodájába viszont egyszer benéztem: nagyon klassz hely a fekete bőrfotelekkel. :D Lehet föl kéne keresnem ott? :)

2011. ápr. 2. 18:21
 6/10 A kérdező kommentje:
18.09-es: reméljük nem :D
2011. ápr. 2. 18:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Félhetsz is a folyományától...

A barátom is egyetemen tanít, ismerem a kollégáit is, mindegyik nevet és szánalmasnak tartja a bepróbálkozó, ostoba ribiket. Szerintem nem kéne felajánlanod magad, nevetség tárgyává fogsz válni, legalábbis értelmes tanár nem adja be a derekát.

Bocs, de ez a véleményem...

2011. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha közeledni akarsz hozzá, akkor csakis azután tedd, hogy már nem tanít többet. Míg nem zárult le a kurzusod, addig ne mászkálj hozzá az irodájába sem különféle ürügyekkel. Ez ha úgy adódik, nagyon kellemetlen is lehet neki.
2011. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kérdésedből az derült ki, hogy le akarsz vele feküdni. Szerintem simán, de az egyetemi karrieredet azért ne tedd kockára emiatt. Ahogy ez egyik korábbi válaszoló írja, ha bepróbálkoznál (az irodájában), hülyét csinálnál magadból. Inkább az egyetemi kontextuson kívül próbáld elcsípni.
2011. ápr. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha vonzónak talál, azt úgyis tudtodra adja a vizsgáid után, ha nem, akkor kár ezen leakadni és hülyét csinálni magadból.

Az én barátom is egyetemen tanít, egész rajongói tábora van, persze, önbizalom-tunningnak jó, de azért látszik rajta, hogy sokszor kínos ez neki is.

Ja, és még azt is célszerű lenne megtudni, hogy van-e barátnője. :)

2011. ápr. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!