Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Először elutasítottam, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először elutasítottam, mert túl gyors volt a tempó. Most viszon szeretnék vele lenni. Hogy adjam tudtára?

Figyelt kérdés
Volt pár randi, de ő már az elsőn megmondta, hogy szeretne velem járni. Nekem ez gyors volt, jobban szeretem, amikor van időm megismerni az illetőt, legalább egy bizonyos szintig. Mielőtt járni kezdenék vele. Igy elutasítottam, de találkoztunk azóta még párszor, és jól érezzük magunkat együtt. Azóta nem hozta fel a járás témát, én pedig nem szeretnék kezdeményezni. De szeertném a tudtára adni, hogy most, hogy látom, milyen eber, lehetne valami köztünk. Hogyan tegyem? (nem akarom letámadni)
2011. okt. 30. 12:24
 1/2 A kérdező kommentje:
19 éves lány vagyok.
2011. okt. 30. 12:25
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy nagyon kedveled, és szeretnéd, ha még lehetne valami köztetek. Ez nem letámadás, én kifejezetten örülnék neki, ha egy lány így közelítene :) 20/F
2011. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!