Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 3-4 éves Acer Aspire 5735-ös...

3-4 éves Acer Aspire 5735-ös laptopom olykor gondol egyet, és bekapcsolásnál fekete marad a képernyő. Mitől csinálhatja?

Figyelt kérdés
Én először videokártyára gyanakodtam, mert nagyon ritkán működés közben is szokott olyat produkálni, hogy egy pillanatra elsötétül a kép, aztán helyre áll egy olyan üzenettel, hogy "a VGA kártya hibásan működött (nem így volt pontosan), aztán helyreállt". Túl sokat nem szeretnék javításra költeni, akkor inkább új laptopot veszek. Szerintetek mi okozhatja a hibát? És ha új laptop, akkor milyet vegyek, ha főként Office-t használok, sok gépem van és olykor játékokat is futtatok? Köszönöm előre is!
2013. okt. 27. 19:12
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy kivettem az aksit, és legutóbb úgy elindult a laptop.
2013. okt. 27. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!