Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy tegyem túl magam rajta?...

Hogy tegyem túl magam rajta? (LENT)

Figyelt kérdés

Most itt ülök a művelődési házban,két könyvet kivettem a könyvtárból, wifizek. Tizennégy éves, átlagos lány vagyok, nem éppen nagy önbizalommal.

A lépcsőn, ami itt van mellettem feljött az egyik "menő" (tróger) gyerek meg a csaja, mindketten kábé tizenhat évesek. Annyira tudtam, hogy be fognak szólni... A srác beszólt, hogy "Te mér itt ülsz?" Persze, én próbáltam határozott lenni, de elvörösödtem. "Mi bajod van, ....?" mondtam a nevét, mert ezt a gyereket mindenki ismeri. Oltogatott tovább, a nyomi csaja meg csak röhögött.

A végét azzal a sértéssel zárta, hogy "de tré vagy". Mondtam neki, bogy majd még ő milyen tré lesz, amikor öt év múlva kukából fog zabálni... De erre nem reagált, csak megismételte és leléptek.

Nekem ez az egész annyira rosszul esett, még sírtam is. Miért jobb attól neki a lelkivilága, hogy beszól? Sőt konkrétan szétaláz. Most azért vagyok tré, mert olvasok? Mikor fognak ezek a "hüdemenő" kölykök rájönni, hogy ha valakik trék, akkor azok ők? Vagy bennem van a hiba? Megérdemeltem, hogy beszólt?


2013. nov. 18. 17:50
 1/3 Julianne Moore válasza:
saját magát alázta meg ezzel a viselkedéssel,ne foglalkozz vele.majd pár év múlva rá jön ő is:)
2013. nov. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kettőtök közül belőle lesz egy utolsó csöves úgyhogy teljesen mindegy mit szólogat be.
2013. nov. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Add meg a lakcímét
2013. nov. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!