Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tegyem túl magam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam egy hatalmas csalódáson? Annyira fáj

Figyelt kérdés

A volt barátommal kb. 4 hónapja szakítottunk, több mint 5évig voltunk együtt.Nagyon boldogok voltunk,de utólag már látom,hogy csak látszat volt és hazugság minden!

Eltelt ugye 4 hónap és kezdtem azt hinni, hogy túl vagyok rajta, mikor megtudtam, hogy 3 csajjal kavar.

Nem bírtam ki,írtam neki és rákérdeztem, tagadott mindent, azt mondta, hogy csak beszélget velük meg úgysem jönne össze senkivel, még ha úgy alakulna is,mert még nem felejtett el és addig amig rám gondol,addig nem jön össze senkivel.

Én is mondtam neki,hogy még én sem felejtettem el és hogy még érzek iránta.Sokat beszéltünk.

Arra jutottunk,hogy adunk magunknak még egy esélyt,én beleéltem magam.Boldog voltam.

Erre kiderült, hogy hazudott végig nekem. Hazugság volt,hogy nem akar attól a 3 csajtól semmit. Kettővel a 3 közül azt tervezte,hogy lefekszenek(azóta már lehet le is feküdtek), a 3. csaj viszont tényleg érdekli, vele akar összejönni.

és itt vagyok a 4. akit teljesen átvert(jó mondjuk ezek szerint a többit is hülyíti,de akkor is)

Nem gondoltam volna, azt hittem ismerem, 5 évig együtt voltunk annyi mindent átéltünk és erre így átvág.

Sosem gondoltam volna,hogy még utoljára ekkorát rúg belém, nagy fájdalmat okozott..

Azóta egyszerűen nem bírok enni,aludni,kimozdulni

Mit csináljak? Beleőrülök ebbe az egészbe.

Valaki segítsen :'(


2013. nov. 16. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedj föl te is 2,3 palit
2013. nov. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg nem elk.urvulni. Majd megtalálod az igazit.
2013. nov. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-3 pasival.
2013. nov. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hord le magadban mindennek, segít kiábrándulni. Az pedig egyenes út a felejtéshez!
2013. nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!