Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám megkedveltetni...

Hogyan tudnám megkedveltetni magam?

Figyelt kérdés
Új osztályba kerültem, 36-an vagyunk. Klikkesedünk és van 6-7 lány, aki nem bír. Soha nem tettem ellenük semmit, látom, ahogy kibeszélnek, röhögcsélnek rajtam meg minden. :( Még 4 évet leszek velük együtt és állandóan ez miatt lehangolt vagyok, persze ezt nem mutatom feléjük. Mindig sokat mosolygok, mindenkivel kedves vagyok, még feléjük is, hogy hagyjanak már békén, de nem javul helyzet. Mit tegyek? (Hogy beszéljek velük opció nem jó, mert kiröhögnek, és h ne figyeljek rájuk sem, mert figyelek, bármennyire próbálom kizárni, az a baj, hogy figyelek)
2013. nov. 20. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Te is "klikkesedj" ha téged is körül vesznek és nem az lesz, hogy egyedül ücsörögsz nem fognak foglalkozni veled, meg akkor lesz aki ki is áll melletted. Az ilyenek ellen nehéz mit csinálni egyedül, mert élvezik, unatkoznak és nem érdekli őket mit érzel.

Én is voltam ilyen helyzetben, csak velem 1 srác csinálta ugyan ezt, 2 évig türtem, bár én is fiúból vagyok én másképp oldottam meg, de azt nem részletezném :D ilyen mocskok mindenhol vannak, próbálj meg vegyülni az a lényeg.

2013. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Klikkesedek, vannak, akikkel jóba vagyok, de ők jóba vannak velük is. Nehéz úgy, hogy ők uralnak mindent. :/
2013. nov. 20. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Értem, de azért is kellene olyan, aki ki is áll melletted, mert annak úgy nem sok értelme, hogy tartozol valahova, de azok tesznek rád. Vagy nem tudom mennyire nyílvánvaló a többieknek, hogy piszkálnak téged, meg hogy téged ez ennyire zavar is.
2013. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De hát könnyen beszélek én így kivülről :) Mint mondtam nekem is volt ilyen gondom, tudom hogy még arra is kihat ha mással próbálsz ismerkedni meg jóba lenni. Utólag én is könnyen beszélek ma már nem okozna problémát az ilyesmi akkor meg minden nap ezen idegeskedtem míg nem léptem ellene.
2013. nov. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
beszéld ki őket a barátaiddal
2013. nov. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vannak 1-2-en, akik azért kiállnának mellettem, de kevesebben, mint amennyien ők vannak.
2013. nov. 21. 10:40
 7/7 anonim válasza:

Nos sajnos én is vagyok (voltam ) is így .Én is próbáltam nem foglalkozzni velük de nekem sem nagyon ment . Most kerültem közép iskolába . Szerezz egy két barátot és próbálj csak velük foglalkozzni meg aki kedves veled az ilyeneket meg sz@rd le :D

( Hidd el átérzem a helyzetedet mert én is tapasztaltam /tapasztalom )

2013. nov. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!