Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám megkedveltetni...

Hogyan tudnám megkedveltetni vele a fürdést?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még picike a lányom 3 hónapos, de a fürdést minden alkalommal végigordítja! Amint kiveszem a vízből és törölgetem abbahagyja. Próbáltunk már mindent, apa fürdeti vagy én, melegebb hidegebb vízzel, énekléssel stb. de csak ordít! Később ez változni fog vagy van valami tanácsotok?
2013. febr. 11. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hason próbáltad nálunk azóta csend van!?
2013. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nem, eszembe sem jutott, de köszi megpróbálom hátha!
2013. febr. 11. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is tanácsolták és nagyon bevált! Azóta imád fürdeni! Majd írd meg ide,hogy sikerült! :)
2013. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is sokáig ordított!

Kb. 4 hónaposan szerette meg egyik napról a másikra!

Azóta imád pancsolni!

lehet ő is kinövi ezt a korszakot nemsokára!

2013. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
az enyém addig ordított amíg nagyon kevés vízben fürdettem, amióta rendesen ellepi a víz azóta élvezi.
2013. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenképp kipróbálom meg a több vizet is, bár így is eléggé ellepi. Remélem sikerem lesz, ha nem akkor türelmesen kivárom míg nagyobb lesz és megszereti.
2013. febr. 11. 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi mindig ugyanazt a zenét kapcsoljuk be, mert utána baba-masszázs jön, és nagyon szereti.
2013. febr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!