Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megutált az exem. Nekem mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megutált az exem. Nekem mégis ő kell. Hogyan tudnám újra megkedveltetni magam és elérni, hogy újra bízzon bennem? Nagyon mély a seb, más lányokban sem bízik.

Figyelt kérdés
Mindenféle szép levelet irtam már neki, de a szavak nem hatják meg.. tudok még tenni valamit vagy ez már igy marad? Azt mondta ne reménykedjek.. :S
2013. júl. 9. 08:15
1 2
 1/13 zoliba' ***** válasza:
67%
gondolm megcsaltad. Kihasználtad,megaláztad. Semmi keresnivalód már. Nyugodtan köpd magad pofán a tükörben emiatt. Nem gáz. A következőt is megcsalod majd,mert ilyen vagy. Genetika.
2013. júl. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az első véleményét. Miért nem gondolkodtál mielőtt tettél valamit?
2013. júl. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Részegen csókolóztam mással. De azt megbocsátotta, folytattuk. Utána nem tudom mi romlott el!!

Azt hiszem nem vigyáztam eléggé a szavaimra.. annyira érzékeny és erős jellemű hogy elég volt meggondolatlan egy rossz szó, hogy elvágjon mindent.


Privátban tudna nekem valaki segiteni? Bemásolom a levelet amit irt.

2013. júl. 9. 08:30
 4/13 anonim ***** válasza:
ha az exed, akkor valamiért szétmentetek. miért kell erőltetni ami nem megy? Főleg ha utál, arra még nem gondoltál hogy ő nem kíváncsi rád? A kérdés is az önzőségedet mutatja... Ő utál,nem akar veled lenni, de te visszakuncsorognál, pedig tudod hogy ő nem érezné jól magát ebben a kapcsolatban,hiszen nem szeret téged.
2013. júl. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én bízom benne, hogy vissza lehet szerezni a bizalmát és a régi érzéseket hisz egyszer már belém szeretett, ha látja, hogy megváltoztam talán újra megtörténhet.
2013. júl. 9. 08:36
 6/13 Amélia:) ***** válasza:
hát... szerintem itt nem sok mindent tehetsz...
2013. júl. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
én tapasztalatból mondom, hogy soha a büdös életbe nem lesz olyan mint rég.. a fejed tetején pöröghetsz, kinyalhatod a fenekét akkor sem. ne csak azt a felét nézd hogy valamiért beléd szeretett, hanem azt is hogy valamiért kiszeretett belőled. ezt nem lehet visszafordítani, persze zsarolni lehet hogy felkötöd magad ha nem jön vissza, és lehet hogy újra együtt lesztek, de jó lesz nézni hogy te örülsz neki meg rossz ez az egész? nem hinném. gondolkozz el egy kicsit azon, hogy neked hogy esett volna ha ő csókol meg mást, meg ha ennyire imádod minek kellett megcsalni? a másik fele meg ez a Részeg voltam... téma. hagyjuk már, mindenki volt már részeg, akkor mindenki lépjen félre, meg váljon el mert részegen mindent lehet?
2013. júl. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem lehet mindent, de köd szállt az agyamra és teljesen kikapcsolt az eszem. Semmi tudatosság volt ebben az egészben. Ahogyan érzelmek sem az iránt a srác iránt. :(

Józanul eszembe sem jutott volna ilyesmi. Sőt mindig is elítéltem.. azóta nem ítélkezem senki felett mert tudom, hogy jön még kutyára kamion, bárki lehet hasonló helyzetben. Valóban rettenetesen megbántam, nem tudok tükörbe nézni és feldolgozni, hogy ekkora fájdalmat okoztam annak akit a legjobban szerettem. Magamat is megutáltam és elhatároztam, hogy új irányt vesz az életem. Azóta valóban sokat változtam de sajnos ő így sem kér belőlem. Bizonyitsak a következő embernek..

Baráti találkozásra talán hajlandó...hogyan viselkedhetnék, hogy közelebb kerüljek hozzá és olvadjon a jég? Nem várom, hogy a karjaimba omoljon csak szeretnék közelebb kerülni hozzá és az összetört szívéhez. Nem érezte a szeretetem azt mondja nem láttam a sebeit, bele gázoltam a lelkébe még jobban mikor visszafogadott. Pedig ebből semmi nem volt tudatos pont, hogy próbáltam támogatni vigasztalni szeretni, mégis ellenséget látott bennem.. :(((

2013. júl. 9. 09:38
 9/13 A kérdező kommentje:
Annyi szeretet van bennem felé, de sosem tudtam kimutatni...pedig attól gyógyultak volna a sebek.. nem tudtam hogyan mutassam ki..féltem!!
2013. júl. 9. 09:42
 10/13 A kérdező kommentje:
Késő itt már minden sajnos én is úgy látom. :( Talán az volt a sorsom, hogy életem végéig cipeljem ezt a keresztet. Lehet, hogy így van megírva. Mindent megpróbáltam, hogy újra velem legyen de semmi nem úgy sült el ahogy terveztem..sosem volt bennem ártó szándék sőt... de annyira különbözőek vagyunk, hogy egymás legapróbb megnyilvánulásait is félreértjük így annak ellenére, hogy bármit megadnék neki a legádázabb ellenségét látja bennem. :(
2013. júl. 9. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!