Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm egy csomó...

A legjobb barátnőm egy csomó mindent nem oszt meg velem ez baj?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy járni akar valakivel de nekem nem mondja el kivel, mégis azt mondja én vagyok a legjobb barátnője:\ Egyébként nem zavarna, de ... a lányok ezt általában megosszák a barátnőikkel. Nekem meg csak annyit mond ha kérdezem, hogy nem akarja elmondani... Mit tegyek?Ezmost rossz?
2013. okt. 19. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem olyan közlékeny típus.

Vagy fél, hogy kifecseged. Kifecseged a titkait??

Szerintem ez nem baj. Nem hiszem, hogy attól jó egy barátság, hogy mindent elmondunk.

Ha nem akarja elmondani, ne erőltesd. Ez belefér egy barátságba.

2013. okt. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Majd elmondja, ha szeretné. Ne erőltesd. De ha rosszul esik, tedd te is ugyanezt vele. :)
2013. okt. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam kifecsegni :)
2013. okt. 19. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor jó! :)

Majd elmondja, ha akarja. Ne erőltesd. És nem baj, ha ilyen!

2013. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam a legjobb barátaimnak elmondani ki tetszik, mert nem vagyok az az ömlengős típus, meg mert akkor állandóan kérdezgetik, hogy na hogy álla dolog, mi van veletek, stb. Meg amúgy is. Anyukámnak sem. Ha majd összejött a dolog, és már randizunk, szólok.
2013. okt. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehet,hogy nem bízik benned . Velem is volt ilyen :/ de nem azért mert kifecsegtem a titkait :) szerintem beszéld meg vele :)
2013. nov. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!