Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan mondjam el? Vagy min...

Babszi04 kérdése:

Hogyan mondjam el? Vagy min kellene változtatnom és hogyan?

Figyelt kérdés

Nem szeretem azt a középiskolát amibe járok nem a osztálytársaimmal van a bajom hanem 1-2 tanárral. Állandóan azt lesik hogy mikor tudnak velünk kitolni .. beszereztem pár rossz jegyet aminek nem örülök .. kezdek kifáradni és kibukni idegileg hogy nem tudok jobban teljesíteni.. a szüleim azt mondják nem tanulok eleget.. Szerintem ez nem így van általában 10 ig minden nap tanulok és van amikor 5 -fél6 kor kelek.. Hasgörcscsel megyek be minden nap a suliba a tanárok miatt ..

min kellene változtatnom,nem tudom szeretnék tanácsokat kérni ..


2013. nov. 25. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Ülj le velük erről beszélgetni mindenféle nyafogás és hiszti nélkül, tárgyilagosan közöld a tényeket és hogy mit érzel.
2013. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tanulás a legkevésbé abban mérhető, hogy hány órát ülsz a könyv fölött. Gondold át, miben tudnak a tanárok kiszúrni veled, és arra gyúrj.

Máshol sem lesz jobb, az élet már csak ilyen

2013. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen .. az a baj hogy nagyon lelkizős vagyok és mindig szétizgulom a fejem és hiába tanulom meg és tudom amikor írunk tudom de vagy összekeverem az izgalomban vagy elfelejtem teljesen annyira ideges vagyok..
2013. nov. 25. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!