Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek a párommal kellett...

Szerintetek a párommal kellett volna mennem? Ezek után, hogy mondjam meg, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A párommal anyámmal és a tesómmal laktunk együtt egy albérletben. Sajnos onnan el kellett költöznünk és az új albérlet csak másfél szobás ahol hárman is alig férünk el, nemhogy négyen. Ezért a párom visszaköltözött az öccséhez és az apjához. Hívott, hogy menjek, de én nem akarok odaköltözni ezért szakítottunk.

Az apja szerint nagyon maga alatt van, mondjuk én is.

Lassan két hete ez van, ma reggel csináltam egy tesztet amiből megtudtam, hogy valószínűleg terhes vagyok. Most mi legyen? A párom sajnos jelenleg nem dolgozik ezért nem tudtunk albérletet kivenni. Kérlek benneteket, hogy ne bántsatok, hanem hasznos tanácsot adjatok!


(Bocsi a helyesírási hibákért, ha vannak, de gyorsan és telefonról írok. Azért írom még mindig, hogy a párom mert így könnyebb.)


2013. nov. 24. 19:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Csak ezért szakítani nagyon gyerekes....üljetek össze és beszéljétek át a lehetőségeket.
2013. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Egyetlen hasznos tanácsom van: vetesd el a gyereket. Fillér nélkül vagytok, egy zsúfolt albérletben-hova akarsz szülni?
2013. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%

Nem akarlak bántani, de mire és hova akarod szülni a babát?

1,5 szobás lakásba apa nélkül?

Vagy ott lesztek öten abban a kis lakásban?

És miből tartod el magadat, a babádat és a párodat?


A párod apjáék ha dolgoznak, és tudnak benneteket támogatni, akkor esetleg oda tudsz költözni. De ha nem tudnak/akarnak támogatni, akkor még baba nélkül is meghalt ez a kapcsolat. Nemhogy babával...

2013. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Én az abortuszt javaslom!

Hova,mire szülnél babát?

Nagyon sokba van egy bébi,tapasztalatból mondom!

2013. nov. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Párom apjáékhoz mehetnén, de a párom öccse miatt nem akarok. Régen járni akart velem és félek, hogy "rám mászna" ha kettesben lennénk mivel iszik is. De ezt a páromnak nem mondhatom el.
2013. nov. 24. 19:58
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Tehat nem volt pénzének egy közös albérletre. Igy a gyerekre se lesz, tehat a megoldás az abortusz.
2013. nov. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én dolgozom, tehát kapnék gyedet. A legjobb az lenne, ha anyámékkal ki tudnánk venni egy nagyobb albérletet és akkor kibékülhetnék a párommal.
2013. nov. 24. 20:14
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Tehát vagy anyukád nyakára szülnél, vagy a párod apjáéra, ahol még egy alkesz is lakik, párod munkanélküli... Megfontoltad te ezt..?
2013. nov. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Szülők nyakára ne szulj gyereket. A gyeded valószínűleg pelenkara lesz elég, ha kulon albérletre nem futotta a fizetésből....
2013. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%

Két dolog kellene: külön lakás és pénz.

Ebből nektek egyik sincs meg.

A gyed tudod mire elég? Semmire!

Ha a párod nem dolgozik, akkor nem tudod eltartani még kettőtöket sem (te+baba), tehát valaki nyakára szülnél, és valaki lakásába.

2013. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!