Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy újra elhagytam a telefonomat?

Figyelt kérdés

Pár hete kaptam,mert az előzőt is elhagytam...

Ráadásul mindkettő csúcskategóriás volt.Amikor az előzőt elhagytam,mondták,hogy mindenkivel előfordul ilyen,a következőre jobban vigyázok.De szerintem ne gondolták,hogy az a telefon is csak 3 hétig fog tartani.


2013. nov. 16. 12:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
91%

Odaállsz eléjük és közlöd a tényt, ismét felelőtlen voltál.

ha mindenmindegy szüleid vannak, kapsz újat. Ha józanul gondolkodnak, vesznek egy 2000 forintos tescósat neked.

2013. nov. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
95%

Apu, anyu, ne haragudjatok, elhagytam a telefonom.

Mivel már kétszer is bebizonyosodott, hogy nem figyelek eléggé a dolgaimra, és tudom, hogy nem olcsó, most inkább nem kérek karácsonyra semmi mást, csak egy másik telefont, de nem kell csúcskategóriás okostelefon, elég lesz valami egyszerűbb és olcsóbb. Ha drágábbat akarok majd, mert ez ciki lesz, akkor összespórolom az árát, és akkor talán jobban vigyázok is majd rá, mert tudni fogom, nem könnyű az árát megkeresni.

2013. nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
92%
Olyan sokféleképpen nem lehet ezt elmondani. Úgyis kapsz megint egy csúcskategóriás telefont, akkor meg nem tökmindegy? Eddig sem sikerült megtanítaniuk, hogy vigyázni kellene az értékeidre, akkor miért pont most kapnának észbe...
2013. nov. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 A kérdező kommentje:

# 3/5

Nem felelőtlen voltam,csak letettem valahová és később nem volt ott.


# 4/5

Előbb leszek apáca,minthogy ezt elmondjam...


# 5/5

Szóval akkor ne aggódjak?De mi lesz,ha kiakadnak?

2013. nov. 16. 12:31
 5/71 anonim ***** válasza:
95%

Hát látod, ezért nem érdemelted meg már a másodikat sem. Fogalmad sincs, mi az, hogy felelősség.

Tudom, most jön az, hogy de nekik nem teher, egy csomó pénzetek van... Minden ilyen kérdésnél ez derül ki.

2013. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
91%
Ha én lennék a szüleid helyében, kapnál egy óriási maflást (már ezért a beképzelt stílusért is) és addig nem lenne másik telefonod amíg meg nem keresnéd az árát. Ennyi.
2013. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
93%
pedig a 4-es jó ötletet adott. miért nem vagy képest ezt elmondani? ciki? te aztán nagyon elkényeztetett lehetsz.
2013. nov. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
93%
Lehet,hogy azt fogják gondolni,hogy nem is elhagytad hanem eladtad.Ennyire felelőtlen nem lehetsz,hogy 3 hét alatt kétszer ugyan azt a hibát kövesd el!
2013. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 A kérdező kommentje:

# 8

A bántalmazás bűn,csak úgy megsúgom.Normális családoknál megbeszélik a dolgokat,nem verekszenek.

16 éves vagyok,csak egyetem után dolgozhatok.Akkor addig levelezzek,ha beszélgetni szeretnék valakivel?!


# 9

Azért nem fogom ezt mondani,mert tudják,hogy nem gondolnám komolyan.Karácsonyig még több hét van,addig nem bírom telefon nélkül és az olcsóbb telefonok nem is tetszenek annyira.

Nem elkényeztetett vagyok,csak vannak bizonyos igényeim.


# 10

Nem tehetek arról,hogy valaki elvitte és kicsit többet ittam,mint kellett volna.A szülinapom volt,jól éreztem magam és nem néztem,hogy éppen ki van az asztalunk körül.

2013. nov. 16. 12:43
 10/71 anonim ***** válasza:
95%

Nem, virágszálam, dolgozhatsz már most is.

ÉS de, ki tudnád bírni egy egyszerű telefonnal, mert az iskolában nem kell használnod, otthon meg gondolom, van laptopod, netezni. TElefonálni meg nem kell csúcskategória.

És 16 évesen ne legyél olyan részeg, hogy azt se tudd, hol hagyod a holmid. VAgy ha ennyire nagy vagy, hogy piálsz, akkor legyél nagy a munkához is.

2013. nov. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!