Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek maradjak meg...

Szerintetek maradjak meg olyannak, amilyen voltam? Lentebb

Figyelt kérdés
Nos 11-es vagyok most egy gimnáziumban, és az a helyzet, hogy eddig mindig olyan csendes voltam, nem szóltam vissza senkinek. Persze soha nem voltam ilyen kis alamuszi, inkább csak nem ismertek eléggé. De most ebben az évben megváltoztam, és olyan embereknek szóltam vissza, akik az osztály gráciái, nagyjai, és hát nem nagyon tetszett nekik, de mostmár nem hagyom magam, nagyobb lett az önbizalmam. A kérdés, hogy szerintetek előbb vagy utóbb elérem-e a célom, hogy én is leszek valaki az iskolában, osztályban,tehát jó-e hogy mostmár erősebb vagyok, vagy maradjak inkább olyan amilyen voltam? Szeretnék erős maradni, de félek a következményektől, hogy rosszul sül el. Előre is köszi a válaszokért.!

2013. nov. 26. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig olyan legyél, amilyen vagy.
2013. nov. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Érdemes barátságokat kialakítani az osztályon belül. Legalább akkor nem érzed azt, hogy egyedül vagy.:)
2013. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Csak okosan,mértékkel!Inkább tanulj.
2013. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne legyél olyan, mint voltál. Bátran szólj vissza, de ne kötekedj. Élni és élni hagyni.

Állj ki magadért, és azokért akik fontosak számodra, és ennyi.

Merj hozzászólni a beszélgetésekhez, ne húzd meg magad, és egyéb okosságok. :)

2013. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem attól leszel valaki ha te vagy az iskola keménygyereke.
2021. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!