Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha a lány osztálytársaim...

Ha a lány osztálytársaim szerint cuki vagyok az mit jelent? én 15 éves fiú

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 16:26
1 2
 11/15 trex21 válasza:
azt hogy nyálas vagy
2013. dec. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A Tengerész ***** válasza:
Mi lenne ha tőlük kérdeznéd meg?
2013. dec. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Azt jelenti hogy szerintük lányos fiú vagy ezért szeretnek!! :D
2014. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
szerinted?
2014. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Hát vagy azt, hogy kedvelnek, vagy pedig azt, hogy nem vagy túl férfias. Mindenképp szimpátiára utal ez a jelző, csak nem mindegy milyen értelemben. Nekem van egy 18 éves srác ismerősöm aki elég jól néz ki, nagyon jóban is van a csajokkal, viszont még sose csókolózott, párkapcsolata sem volt stb :) ő tipikusan az a srác akire azt mondják a csajok, hogy "de cuki!", mint azt, hogy "milyen jó pasi!". Viszont ellenpéldának: a 19 éves barátomnak is szoktam mondani, hogy "de cuki vagy!", viszont ő elég férfias. Röviden azt akarom kihozni az egészből, hogy ez mindenképp szimpátiát jelent, csak az nem mindegy, hogy miért mondják. Az előző példák alapján szerintem el tudod dönteni. :) 15/L (személy szerint akkor mondom ezt egy pasinak, ha tetszik, csak azt szeretném, hogy ő kezdeményezzen. De mindenki másképp működik.)
2015. aug. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!