Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen vicces és/vagy ciki...

Milyen vicces és/vagy ciki dolog történt már veled edzés közben?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Beszélgettem egyik ismerősömmel, aki versenyző testépítő, verseny előtt volt pár héttel és nem a naturál irányvonalon mozgott, de nagyon ésszel használta a gyógyszereket, tudta hol kell leállni stb.

Átment a kardióterembe erre egy strandgyúrós srác elkezdte nekem mondani, hogy ez a versenyző mennyire tele van, nem akarja látni a belső szerveit, fel van fújva...

Rá 5 percre el kezdte mesélni, hogy az ő első barátnője már 16 évesen valami brutális fogamzásgátlót szedett, de csak az élvezet miatt, tehát nem orvosi okok miatt, aztán felborult a csaj hormonrendszere, májgyulladása lett és majdnem meddő lett.


Nem tudtam sírjak, vagy nevessek. XD

2013. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Floorballon futottunk,én meg nem vettem észre a kaput,neki futottam,és elbuktam,az egész csapat szakadt a röhögéstől,mondjuk tőlem ezt már megszokhatták:'DD
2013. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
53%
Futogepet hirtelen elengedtem es megalltam, az persze neki csapott a falnak, es a szalag meg ment tovabb, az lehorzsolta az egesz karomat, ez nyar elejen tortent azota is megvan a nyoma, eleg erosen. Es meg szerencsem volt hogy nem a fejem utodott be a falba. Ezt meg tetezte, hogy masnap mentem Horvatra nyaralni, tok jo volt a sosviz a karomnak.. Persze az egesz konditerem nevetett:D
2013. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:):):)
2013. dec. 2. 20:15
 5/5 kutya222 válasza:
0%
tesin verseny volt csapatokban voltunk utoljára én futottam már beértem mindenki kiabált üjek le de én csak néztem mert nem értetem semmit kiabáltak majd rájöttem áá üjek le szerencsére hamar vettem a lapot leültem és nyertünk ott volt a fiu akibe szerelmes voltam csak nevetett rajtam de utánna én is szakadtam a nevetéstöl ;C;DDD
2013. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!