Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek nem szeretnék...

Mit tegyek nem szeretnék mellete ülni! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy új osztálytársunk. Akit a tanár mellém ultetett. Viszonylag kedves ,de iszonyuan budos. Tényleg annyira ,hogy az orakon hányingerem lett. A 7.orán majdnem rokáztam.Meg annyira koszos is komolyan. A fiúk meg úgy csúfolják ,hogy kvazimodo vagy hagrid lánya mert jo nagy termetu és sulyu olyan púpos és hosszú kocos haja van. Engem ez nem zavarna nem vagyok ilyen. De alíg ad helyet a padban nem tudok normálissan írni sem...sem a dolgaimat elrakni és nagyon budos ,de tényleg. Nem szeretnék mellete ulni rosszul vagyok az illatátol. Nem szoktam ilyen lenni és buntudatom van e miatt ,hogy ezt mondom rola ,de ez az igazság. Mit tennétek a helyembe az osztly fonok nem ultetne el ezt 100%-ban tudom! De ma ,amikor be hozta ezt mondta: egyenlore az xy mellet ulsz! Ha jo értelmezem lesz új ulésrend?


Tényleg nem vagyok ilyen ,de nem tudok mit tenni. Bánom ,hogy ilyet írok ,de nem tudok más megoldást.. Ti mit tennétek?



2013. dec. 2. 17:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocs a helyesírási hibákért ideges vagyok!
2013. dec. 2. 17:36
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi szóltunk az osztályfőnökünknek hogy az egyik fiú elviselhetetlenül büdös és beszéljen vele..
2013. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szoltunk neki nem csinált semmit még mondta ,hogy nem ultett e mellole semmiért sem most ezért tudom 100-an.. De azt mondta ,hogy egyenlore melletem ul tehát lehet új ulésrend várhato?
2013. dec. 2. 17:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Hányadikosok vagytok? Ha van valaki mellett üres hely, ülj át és ennyi.
2013. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nincs ures hely sajnos tele vagyunk :S kozépsuliban elsos vagyok.
2013. dec. 2. 17:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha hátrébb ülsz, akkor kérd meg, hogy ültessen az első sorban, mert hátul nem látod rendesen a táblát a többiektől és nem tudsz rendesen koncentrálni. Eléggé hülye szöveg, de ha az igazat mondod neki, akkor biztosan nem fog elültetni.
2013. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szemuveges vagyok elso padban ulok.Tényleg nem tudok már mit tenni :( Nem szoktam ilyen nyivogo lenni ,de tényleg olyan a szaga mint valami bomlo tettemnek
2013. dec. 2. 18:08
 8/11 anonim ***** válasza:

írj vagy nyomtass neki egy levelet(ez még jobb mert nem a kézírás árulkodó lehet) amit mikor nem látja senki csempéssz a táskájába valami olyan szöveggel, hogy kedves... Kérlek figyelj oda néha a tisztálkodásodra mert rossz illatod szokott lenni és ezt mi gyakran érezzük. Nem akarunk megsérteni de sajnos ez van


aláírás: pár aggódó barát


Vagy valami így nem sérted meg de nem is fogja tudni ki az ha értelmes akkor talán rádöbben, hogy azért legalább pár naponta fürödjön és ne havonta.

2013. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

A fiúk már meg mondták neki. De én is emg csinálom. Koszonom ez be válhat. :) De így sem szeretnék mellete ulni alíg hagy nekem helyet hiába szoltam neki vagy a tanárnak tobb mint a pad háromnegyedét elfoglálja és ha tanulok mert felelni fogok ,akkor is zavar.Alíg tudok írni olyan kevés helyet hagy hogy a fuzetem egy része logle padrol!! Hiába szolok rá.

Azt mondta a tanár ,hogy egyenlore melletem ul tehát várhato egy új ullésrent? Szerintetek? Erre kérlek válaszoljatok! Ha mégsem lesz abba én bele orulnék :( alíg bírtam vele ki ezt a 8orát :(

2013. dec. 2. 22:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Hú..totál együtt érzek :(

Tehát a nem látok kamu kilőve.Milyen kezes a fiú?Bal v. jobb?

Mert akkor mondhatod,hogy ütközik a kezetek vagy valami ilyesmi

2013. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!