Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy-egy tanárral kicsit...

Egy-egy tanárral kicsit szorosabb kapcsolat, több beszélgetés, egy-egy ölelés, nagyon gáz?

Figyelt kérdés
nem szerelmi viszony természetesen,csak mindenkinek biztos van/nak kedvenc tanára/i aki kicsit több dolgot tud róla,beszélgetnek néha,egyszer-egyszer megölelik egymást.nektek mi a véleményetek erről?ez gáz vagy nem baj?

2013. dec. 6. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, nekem is volt ilyen tanárom.
2013. dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj,sőt jó!:)Nekem is volt kettő.:D illetve az egyik jelenleg is tanít.:D
2013. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a második,hozzátenném a következő sztorit:

-Ez az én sztorim.Van egy nagyon jó tanárnőm,kedves,tájékozott,modern,elfogadó,okos..stb.(persze vannak rossz tulajdonságai is).Egyszer vele beszélgettünk az udvaron,meglátta egy ilyen házsártos "nő",aki nem lett sikeres a gyerekek körében.Aztán másodszor is látott minket a folyosón beszélni.Végülis gondolhattak valamit,mert utána a matektanár jelezte nekem,hogy valami nem stimmel,nem kéne feltűnősködni.

Aztán úgy nem is beszélgettünk utána huzamosabban..most már ő lett fészbukon az emberi naplóm szinteXDD

De az a lényeg,hogy bajba kerülhetett volna miattam,holott semmi(!!!!!) nem volt közöttünk,pedig rögtön beleakarták ezt gondolni.Ugye a "jóindulat" mit hoz ki a rossz emberekből?-.-"


17/L-45/N

2013. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3: sajnos a tanár-diák barátságoknak sok buktatója van. Egyrészt olyan r*hadék világban élünk, ahol már szinte bűn kedvesnek meg normálisnak lenni. Ha egy tanár már kedvesebb egy diákjával, pár kedves szó után már biztos lesz valaki, aki ráfogja, hogy megd*gta (ha ellenkező neműekről van szó). De azt, hogy kivételezik vele, mindenképp.

A másik hátulütője a dolognak, hogy a diákok zöme nem tudja megkülönböztetni magát az embert a tanári feladatkörtől. Tegyük fel, hogy bizalmasabb kapcsolatba kerül egy tanárral, viszont ír nála egy pocsék dolgozatot. A tanár, mivel nem kivételezik, reálisan és igazságosan leosztályozza, amit a diák úgy él meg, hogy őt ez a tanár barátja elárulta. Aztán persze jön a mocskolódás, rosszindulatú pletykák terjesztése, rosszabb esetben fenyegetőzés.

2013. dec. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon jóban voltam a töri tanárnőmmel. Rengeteget beszélgettünk, sokszor már reggel kint várt a folyosón. Óra előtt mindig mentem már elé, hogy behozzam neki a térképet, meg ilyenek. Csak sajnos (jóval) szebb volt az átlag tanár felhozatalnál, így gondolom már ez is táptalajt szolgáltatott a rosszindulatú pletykáknak. Aztán egyszer látta rajtam, hogy kissé kivagyok, elmondtam miért, ő meg bátorítóan megölelt. Na akkor borult a bili, már majdhogynem ráhívták a rendőrséget kiskorú zaklatásért, meg hasonlók, úgyhogy végül is többet nem jöhetett beszélgetni. :'(
2013. dec. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!