Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálják ezt velem a...

Miért csinálják ezt velem a fiúk? 15/L

Figyelt kérdés

A suliba egyik osztálytársam mikor véletlenül hozzá érek elkezd visítani.

Mindig engem köpőcsöveznek órán lányok közül.

A folyosón pedig mikor látnak a 10-11-esek mindig röhögnek hangosan meg dobálnak össze gyűrt papírzacskókkal.

Mi készteti őket erre?



2013. dec. 7. 17:40
 1/6 anonim válasza:
Sajnos erre így nehéz választ adni. Valamelyik ellenséged vagy rosszakaród nem terjeszt rólad valamit? Vagy nem te bántál valakivel csúnyán? Esetleg nem túl visszahúzódó vagy, akivel bárki azt csinál, amit akar? Ha rosszul érzed magad a jelenlegi sulidban, akkor feltétlenül keress egy másikat, ahol új emberekkel ismerkedhetsz.
2013. dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Latjak rajtad h ugymond szerencsetlen vagy akit lehet csesztetni. Sajnos mindig van egY ember aki kineznek maguknak. Ne hagyd magad.
2013. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem terjesztenek semmit és nem bántam senkivel csúnyán.

Valóban szégyenlős vagyok és nem vagyok túl beszédes,csendes vagyok.És van rajtam pár kiló felesleg és gúnyolnak hogy óriás mellű.

2013. dec. 7. 17:57
 4/6 hollófernyiges ***** válasza:
33%
Tetszel nekik, csak nem tudják még rendesen kifejezni, ezért viselkednek úgy mint a kisfiúk.
2013. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert tudják, hogy úgyse vágsz vissza. Egy időben velem is ezt csinálták, de aztán megelégeltem és ha kellett, az óra közepén felálltam és megvertem őket. Azután abbahagyták.
2013. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem is az a baj, hogy nem vágsz vissza! Amilyen a mosdó, olyan a törölköző alapon mindenkivel úgy kell bánni, ahogyan ők veled... Legyél bunkó, a jókkal úgy is mindig kib*sznak!!
2013. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!