Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ennek mi az értelme? Mit...

Ennek mi az értelme? Mit érnek el ezzel?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok..és ugye az osztályba én vagyok a legnagyobb..és ugye 12en vagyunk fiúk..abból kb.8 ilyen kis nyeszledék..mármint hogy ilyen vézna,mingyárt elfújja a szél..és olyanokat szoktak csinálni hogy oda jönnek hozzám,megrugják a lábamat vagy beszólnak vagy valami és elfutnak..persze nekem ez nem fáj..és ha nem megyek utánuk akkor vissza jönnek és így próbálkoznak,mikor tudják hogy semmi esélyük nem lenne..de azt nem értem,hogy ha én egy 160cm-es kis 40kg-os emberke lennék akkor eszem ágába se jutna szórakoznom a nagyobbakkal,mégha osztálytársam is..és ennek így valahogyan nem értettem meg a logikáját..hogy ezzel azt akarják elérni hogy utánuk menjek és verjem meg őket hogy engem szidjanak le? általába nem megyek utánuk..de ha pl oda megyek a helyemre,ő visszajön,látom hogy beszélget valakivel akkor persze megszorongatom meg minden,hogy azért fájjon neki valamennyire de mégse kerüljek bajba..és mégha tegyük fel annyira durván megcsapnák őt akkor is folytatná..szóval ő ezzel mit akar elérni szerintetek?

2013. dec. 9. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

azt h felmérgeljenek.. és azért csinálják folyton mert hagyod magad.. egyszer adnod kéne neki egy jó nagy fülest és szard le ha kapsz érte vmit.. majd megmondod a tanárnak h meguntad h folyton basztatnak és eddig türted.. attól mert kapsz egy lebaszast v szaktanárit nem leszel rossz gyerek..

ne hagyd magad többször mert rádszállnak mégjobban

2013. dec. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szimplán elmebeteg.

Ne utólag intézd el a dolgokat. Amikor látod, hogy jön és épp arra készül, hogy beléd rúgjon akkor elkapod és egy kicsit helyrerakod vagy megmutatod neki közelebbről a falnak szép színét.

Védd meg magad de ne utólag hanem a helyzetben.

2013. dec. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De tudjátok mindegyik úgy huszárkodik,hogy előtte kijelenti hogy behivja a szekrény hátú cigány apját..úgy azért nem könnyű elgyepálni..
2013. dec. 9. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!