Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másnál is így van? A barátnőim...

Másnál is így van? A barátnőim max negyed órát szánnak rám, inkább a pasijuk nyakán lógnak.

Figyelt kérdés
nekem is van párom, de szívesen megőrizném a régi barátságokat, de így baromi nehéz ha nem partnerek hozzá. pedig a húszas éveink közepén járunk, nem vagyunk már tinik.
2013. júl. 27. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
"Megnyugtatlak": a húszas évek végén, harmincas elején is ugyanez van. Ha épp szakít a barátnő vagy egyedül van, állandóan mászkálna velem ide-oda, ha meg pasija van, akkor nem keres. Ha pedig én keresem, akkor vagy hozni akarja az ipsét is a találkozónkra, vagy ha nem, akkor állandóan hívogatja a pali, hogy mikor megy már haza.
2013. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És neked hogyhogy nincs ipséd?
2013. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem? :) én most szakítottam az ipsével. De nem nyühögök a barátnőim nyakán.
2013. júl. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyan ez a helyzet. :(
2013. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát... én nagyon nem tudok nyilatkozni az ügyben, mert a legjobb barátnőmnek még nem volt kapcsolata (két kezdemény volt, amikből nem lett semmi, szegény vmiért mindig idióta, döntésképtelen tutyimutyi, enyhén bolond srácokat vonz be). De magamról tudom, hogy nagyon figyeltem rá, hogy a barátnőmmel való kapcsolatom ne változzon meg csak azért, mert nekem lett. Sztem akik így viselkednek, mint a ti barátnőid, azoknak egyszerűen nem fontos a barátság, csak akkor, ha unatkoznak. Az ilyenek meg nem igazi barátok szerintem.
2013. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!