Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám (palotapincsi), mint...

A kutyám (palotapincsi), mint miden más kutya nagyon fél szilveszterkor, és arra gondoltam, hogy adok neki egy negyed szem nyugtatót a leggyengébből, hogy legalább eltudjon aludni, szerintetek jó ötlet lenne? Vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
2013. dec. 24. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Időben elmész az állatorvoshoz és kérsz tőle megfelelő szert.Humán gyógyszert ne adj sosem a kutyának saját kútfejből.
2013. dec. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

A minden más kutya kijelentésed nem állja meg a helyét, az én kutyám mellett ágyít is elsüthetsz, ha én nyugodt vagyok, akkor ő is.


És SOHA ne adj csak úgy gyógyszert a kutyának. Két ünnep közt irány az állatrovos és ad neked megfelelő szert.

2013. dec. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Az én kutyáim sem félnek szilveszterkor, én úgy tudom, hogy azért ez nem egy általános dolog. Ilyenkor állatorvos szokott segíteni, a két ünnep között keress fel egyet.
2013. dec. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Az enyém se fél. Kölyök kori szocializáció val megoldottam most arra gyúrunk hogy a petardat is bírják ne csak a a tűzijátékot.

Amugy allatorvoshoz elmesz es ott lehet kapni kulon kutyanak nyugtatot. Azt erdemes kiprobalni. De allateledelesnel is lattam mar ilyeneket.

2013. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :)
2013. dec. 24. 18:07
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon sok kutyán nem lehet segíteni semmiféle tréninggel. Erre vannak a különböző szerek nyugtatásul az ilyen esetekre.
2013. dec. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

"mint minden más kutya nagyon fél szilveszterkor"


Nem, nem fél minden kutya szilveszterkor, csak azok, akik gyenge idegrendszerűek és/vagy akiknek a gazdái nem tudják hogy kell kezelni egy kutyát, mikor megijed valamitől.


Nem kell neki nyugtató, nem kell vele csinálni semmit. Ne aggódj feleslegesen, semmi baja sem lesz.

2013. dec. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
egy kutya ne aludjon már éjszaka... Aludjon reggeli után, de éjszaka műszakban van ő is! Ezért sem szabad este enni adni egy kutyának, mert utána döglik mint az ember..
2014. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!