Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Folyamatosan rossz a közérzete...

Folyamatosan rossz a közérzetem ettől a gyerektől. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az osztályunkba jár egy gyerek. Viszonylag gazdag, menőzős,lógós gyerek. És mindenkit cseszeget.Roma a gyerek és nem nagyon kötözködik vele senki mert a familia még az iskolába jár. 9. es vagyok. elvileg sőt biztos megbukik vagy elmegy egy másikba. De így év eleje óta tökre rossz a közérzetem vannak osztályba csicskásai akik követik, és általába azok is cseszegetik a népet, de ha nincs ott a gyerek akkor semmi gond nincs. Már tanulni sincs kedvem annyira pedig tavaly tavaly előtt szerettem most meg ha felkelek akkor eszembe jut jaj ne hogy megint jöjjön iskolába. Szvl mit javasoltok mit csináljak :/ kedvtelen vagyok folyton.


ui: az olyan válaszok mint pl: verd meg a r*tk*s cgányt azok hagyanak.


2013. dec. 28. 13:46
 1/4 A kérdező kommentje:
mikor cseszeget próbálok mindig a jó haverjaimra gondolni meg a családomra, meg a tanárra figyelni hogy tanuljak elvileg azért vagyok ott.
2013. dec. 28. 13:47
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Bocsi,de szerintem itt te vagy a "hibás".Persze,az a gyerek sem glóriás angyalka,de bocsi én még ilyen hülye kérdést nem olvastam...De én megértem,hogyutálod a kölyköt.Kerüld el és kész!
2013. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tereld el a gondolataidat, hogy ne pörögj rajta, és megoldódik a gondod.
2013. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tehetnél egy próbát, néha szóba elegyedni vele kedvesen és próbálni meggyőzni, hogy sz@r ez a suli, az ő eszével sokkal többre is képes lenne, semmi értelme ott vesztegetni az idejét, ezen kívül sajnálatos, hogy kétszínűek a haverjai, nem ezt érdemelné.

Ezek nem túl kitartó emberek, valószínű 1-2 ilyen mélyen együtt érző beszélgetés után otthagyná a sulit :D

2013. dec. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!