Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy évvel ezelőtt a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy évvel ezelőtt a volt párom erőszakolt meg azóta külön mentünk de folyamatosan visszatérő álmaim vannak ezzel kapcsolatban, rossz álmok, rémálmok gyötörnek. Mit tehetnék hogy végre elmúljanak ezek az álmok?

Figyelt kérdés

2013. nov. 1. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, Damu még nem jön ki 1 darabig.
2013. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Álomfejtésre van szükség, mert ez álomcsapda.
2013. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sztem keress fel egy ilyen pszichologust es beszelj vele. Sokat fog segiteni ha beszelsz rola. Nagyon sajnalom :( sok sikert es erot kivanok h tultedd magad rajta vegleg
2013. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kettes szokásos módon trollkodik és hülyeséget ír :D
2013. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
megerőszakol a párod?.. -.-
2013. nov. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Engem "csak" sarokba szorított az exem egy hídnál, se jobbra se balra nem tudtam tőle elmenni, maximum ha leugrok... és így kényszerítette rám az akaratát.

Évekkel ezelőtt volt és ma már boldog vagyok a mostani párommal, de sokszor éjjelente még mellette is felriadok csuromvizesen és halálra rémülve, ahogy újraélem azokat a perceket.

Nem tudok pszichológushoz menni, nincs rá pénzem, elmondom a páromnak meg anyukámnak és néha megkönnyebbülök attól hogy meghallgatnak.

Vettem a gyógynövényboltban komlóteát, az is megnyugtatott egy ideig, ha ittam jól aludtam és nem álmodtam tőle, de egy ideje nem hat, úgyhogy megpróbálkozok egy másik fajtával.

Kitartsást neked! :)

2013. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
akkor neked se lehet könnyű, nekem sincs pénzem orvosra de a mostani páromnak én is elmondtam a dolgot, egy kicsit meg is könnyebbültem, azt a teát lehet h én is kipróbálom hátha nekem is segít
2013. nov. 1. 23:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Vannak ingyenes pszichológusok is. Köztük is van jó, rossz is, pont úgy mint a pénzesek között.
2013. nov. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

A lelked nem tudja feldolgozni amit tett veled.


Mivel te ismerted is őt, meg van a lehetőséged, hogy felvedd vele a kapcsolatot és elmondd neki, hogy mekkora traumát okozott neked ezzel és azóta is nyomaszt.


Hátha azzal, hogy beszélsz vele és kiadod magadból a sérelmeket elmúlik belőled a rossz érzés.


És ezáltal ő is szembesülne vele, hogy mennyire rosszat tett és ez nem csak egy másnapra elfelejtem dolog volt...

2013. nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Menj pszichológushoz, a szakember tud utat mutatni, hogyan dolgozd fel. Keress egy kicsit és fogsz találni ingyenes segítséget, mert létezik.


Amúgy nem késő rendőrségi ügyet csinálni belőle.

2013. nov. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!