Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit tennétek ha folyton a...

Ti mit tennétek ha folyton a súlyotokkal piszkálnának? 14F

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy pár, hogy is mondjam gyökér osztálytársam és folyton cseszegetnek, hogy sovány vagyok. Azt hozzátenném, hogy ők meg kövérek. Nagyon nehezen hízok pedig rengeteget eszek, konditerembe is járok ez is segít valamennyire. 172 cm és 52 kg vagyok tehát egy tíz kiló kéne még kb. Ti mit tennétek? Én soha nem cseszegettem őket se a súlyuk se a magasságuk se semmilyük miatt. Az egyik idióta kitalálta, hogy anorexiás vagyok -.-", bár az minden vékony emberre azt mondja... Már azon gondolkodom, hogy én bosszúból a kövérségük miatt cseszegetem őket, de nem tudom jó ötlet e. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

2013. okt. 1. 00:29
 1/10 anonim válasza:
34%

Ha kövér azért, ha vékony azért, ha barna a szeme, vagy szőke a haja, azért csesztetik....

H, mit tennék? Nem tudom, viszont az biztos, h nem süllyednék le az ő szintjükre...

2013. okt. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy tényleg nem jó ötlet. De próbáltam már azt is, hogy nem reagálok rá biztos megunják de nem... Ilyeneket mondanak, hogy "fogadjunk ha megütném összeesne" meg "ezt még a szél is falnak b@ssza". Help, mit tennétek?
2013. okt. 1. 00:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha kondizol az jó! 14 évesen gondolom még nincs jövedelmed amiből tömegnövelőt vehetnél, de kezdésnek mindenféleképpen nagyon jó!

Tesi órán alázd őket le! Kötélmászáskor például, azt mindegyik kövér gyerek kerüli! Mond meg nekik, hogy ne aggódjanak, ekkora seg get elég maguk után cipelni, nemhogy fel a magasba! Most erre nem tudnak majd mit mondani, max megpróbálnak megverni, de Te legalább tudsz futni!! :))

2013. okt. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ellezdenék harcművészetet tanulni, decemberre talán már le is rúghatod a veséjüket. Komolyan: ha sokan vannak és komoly sérüléseket tudnának okozni, akkor leszerlném őket. "szarok rátok" tipusu kommentekkel. Ha nem verekedősek, akkor jöhet a lelki terror és a megjegyzése: irigykedsz, te ******* *****? stb. Az egészség az első.
2013. okt. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Frusztrálja őket a kövérségük, mivel te nem vagy az, ezért rossz vagy. Anorexiásnak is azért hívnak, mert nem fogják fel, hogy vannak alkatilag soványak, vagyis inkább nem tudják megbocsátani, hogy vannak ilyenek.


Amíg nem fogadják el magukat, nem tudsz mit tenni, de ha nem reagálsz, akkor csökkenhetnek az esetek.

2013. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mond azt hogy : hogy szöktél a vágóhídról kicsi sertés XD
2013. okt. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Régebben küzdősportoltan, úgyhogy megtudom védeni magam. Meg elég fürge is vagyok. Egyébként pont tesiórán "alázom" az összes ilyet, már rég lefutottam a bemelegítést ők alig kapnak levegőt meg ott fetrengenek. :D Jöhetnek még kommentek!
2013. okt. 1. 17:13
 8/10 anonim válasza:

Én 13 éves vagyok igaz lány, és 170 cm magas és kb. 54 kg. Sokan azt mondják nem látszik rajtam (mert kevesebbnek tűnök). Anyukám is szokta mondani, barátnőm meg persze mamám. Én elégedett vagyok a súlyommal, próbáltam többet enni, meg amúgy is sokat eszek de én sem az a könnyen hízó típus vagyok.

Ha engem szekálnának valamivel akkor csak gondolatban! pofon b*sznám egy-kétszer. Az osztálytársaim eleve bunkók de engem szinte levegőnek néznek és én is őket. Szerintem fölösleges híznod, aki szeret vagy kedvel az elfogad olyannak amilyen vagy.:)

2013. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne súly/magasság alapján hízz. Addig dolgozz, amíg el nem éred a kívánt kinézetet.

Én 178cm magas vagyok, 50kg, és a szar testzsírszázalékom miatt sokkal nehezebbnek néznek.

Én most épp fogyok, hogy aztán legyen látható eredménye az edzésnek, mert így csak a zsír alá építgetem az izmokat. :)

2013. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha téged nem zavar, hogy ilyen vagy, akkor szarjál rájuk.

Ha zavar, akkor se azért próbálj meg megváltozni, mert ők azt mondták. Legyél önmagad

2013. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!