Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb baratnombe. Leszbi vagyok?

Figyelt kérdés
Man egy ideje csak lanyokra gondolok, de 17 eves vagyok, ugyhogy lehet, hogy csak atmeneti. En nemtudom. De most beleszerettem a legjobb baratnombe. Mindeg ra kel gondolnom. Szo szerint bele vagyok orulve. De ez normalis? Legyszi, valaki irjon erre valamit
2013. dec. 12. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudnál vele szeretkezni?

Mert ha igen esélyes, hogy minimum biszexuális vagy

2013. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha menne a szex is és élveznéd is akkor igen, minimum biszex vagy.
2013. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
El tudnam kebzelni...
2013. dec. 12. 14:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor már csak az a kérdés, hogy melyik lenne a jobb: A. megpróbálsz "kiszeretni" belőle. B. megvárod amig esetleg kiderül, elszólod magad, stb... C. Finoman tanács kérésnek

"álcázva" szerelmt valasz neki.

Ezt ágy értem, hogy őt kérdezed meg mit tegyél, mert belestél egy barátnődbe, és nagyon szeretnl vele szeretkezni is meg minden, mi legyen, mert nem tudod, hogy visznozná e, de nem akarod, hogy a barátságotok közé álljon. Kiderülhet, hogy ezzel a helyzettel neki van e baja, anélkül h. konkrét szint vallanál.


Arra azért számits h. egy héten belül leesk neki, hogy róla beszéltél, fejben végig fogja "lapozni", hogy ki lehet az, és rá fog jönni, hogy ő.

De akkor már lesznek kimondott szavak, és egy hete gondolkozik a beszélgetésen, nem zsigerből fog reagálni :)

Innentől mázli kérdésre, hogy ő el tudná e fogadni egy másik nő közeledését.

Ha nem még mindig meg lehet állapodni, hogy nem fogsz közeledni hozzá. (egy beszélgetés még tuti lesz amikor rákérdez, hogy rá gondoltál e. De NE telefonba valld be neki. Mond azt ,hogy talizzatok, megmutatod ki az. És akkor személyesen lehet mondani h. ő)

2013. dec. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!