Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb fiú barátomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
4éve ismerem.szinte mindent tud rólam.néha össze is járunk és akkor van ez az...de van hogy csak elmegyünk ide-oda sétálunk stb.én szeretem de nem tudom hogy ő mit érez.a napokban szoba került hogy szivesen össze költözne velem.ez vajon jót jelent?
2014. jan. 12. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Közelebb akarja tudni az ingyenszex-forrását. Ne reménykedj. Ha nem mondott semmit, akkor nem akar semmit(, vagy totál töketlen megszólalni).
2014. jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle, hogy ez most mégis mi köztetek, mit akar tőled? Erre csak ő tudna válaszolni!
2014. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
4éve mikor megismertem egyébként úgy volt hogy össze jövünk csak akkor neki túl bonyolult volt az élete és ezt pár hónapja mondta is nekem.és nem tudom..idővel valahogy elsikkadtunk felette
2014. jan. 12. 11:23
 4/9 A kérdező kommentje:
Félek tőle megkérdezni...de tudom azt hogy ha össze költöznénk jól meg lennénk.
2014. jan. 12. 11:25
 5/9 anonim ***** válasza:
"túl bonyolult volt az élete " Haha, jó duma, így is lehet barátság extrákkal kapcsolatot nyitni? Ez tetszik. Lehet eddig túlmisztifikáltam hogy nehéz csajt szerezni pusztán szexre.
2014. jan. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És tudom hogy mind a ketten biztos pontok vagyunk a másik életében.a lányok és a fiúk jönnek mennek de mi maradunk egymásnak.és ha csak szexre kellenénk nem találkoznánk csak úgy h együtt legyünk
2014. jan. 12. 11:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahha. Ha akarna valamit, már szólt volna. Ne ringasd magad illúzióba. Kérdezd meg mit akar.
2014. jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen lenne ha össze költöznénk.mennyiben lenne más...de azt tudom h eddig ő csak barátnővel költözött össze
2014. jan. 12. 11:36
 9/9 A kérdező kommentje:
Bár nem tudom forditott esetbe én mit mondanék....lehet félnék megbolygatni a kapcsolatunkat
2014. jan. 12. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!