Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek akkor ha a majdnem...

Mit tegyek akkor ha a majdnem legjobb fiubaratom szerelmes belem?

Figyelt kérdés
Mindig baratkent tekintek ra soha nem tudnem viszont ugy szeretni ahogy o hiaba mondom meg neki hogy nem lehet meg mindig probalkozik adjatok letszives tippeket hogyan tudnam megertetni vele hogy nem! :)

#nehezbaratsag
2013. júl. 18. 14:54
 1/5 acelsziv ***** válasza:
77%
Leülsz és megbeszéled vele kedvesen, hogy nem akarsz tőle semmit és nem tudod vele elképzelni a jövődet. És mondd el neki, hogy ezt vagy megérti és így áll hozzá, vagy megszakítod vele a kapcsolatot. De ezt gondold is komolyan. Mert ha nem adja fel, akkor csak ez a lehetőség marad.
2013. júl. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Én is ezért vesztettem el az egyik fiú barátomat a legjobbat mert szerelmes volt belém. 3 évig nyomult rám szinte, volt amikor átjött csak úgy hívatlanul, nem volt ez baj, mert szerettem vele lenni. 5 évig voltunk barátok. Akkor nem tartottuk úgy a kapcsolatot de ez változott. Már lehet hogy akkor belém zúgott de ezt nem vallotta be. 3 évig nyomult rám, hiába látta hogy nekem van barátom meg másba vagyok szerelmes, nem érdekelte őt. Párszor kicsit durvább is lett a helyzet, volt amikor fogdosott, volt amikor azon kaptam rajta hogy a fürdőruhás képeimet nézegeti nagy szemekkel, egyszer a strandod amikor a vízbe voltunk akkor kicsit hülyéskedtünk a többiekkel és én amikor a víz alatt voltam csak a fejem volt kint akkor megfogta a mellem is benyúlt a felsőm alá.

Meg nem egyszer vallott nekem szerelmet, mindig sms-eket küldözgetett meg hagy ne soroljam. Persze reagáltam rájuk mosolyogva de már nem tűrtem végig.

Amikor nagyon túlzásba vittem, egyszer áthívtam hozzánk hogy beszélni tudjak vele, átjött és akkor leültünk és megbeszéltük a dolgot.

megmondtam neki hogy ez így nem mehet tovább, és hogy komolyan állítsa le magát, mert nem szeretem és nem jön be nekem, persze bírom a stílusát meg a kedvességét de nekem mint pasi nem jön be. Akkor sem a külsejével volt a bajom inkább a belsővel mert éreztem hogy mint pasi nem felelne meg nekem bizonyos szempontok szerint.

próbáltam már rengeteg ismerősömmel összehozni akik mondták hogy szívesen járnának vele, de nem élt a lehetőséggel, csak engem akart.

Persze utána amikor beszéltem vele leállt mindennel, persze írt egy sms-et amibe leírta hogy picit hanyagoljuk egymást mire elfelejti a dolgokat meg lehiggadt, mondtam is neki hogy oké, legyen így ha ez az ára a dolognak. 3 hónapig semmi gond nem volt, találkozgattunk hülyéskedtünk, mondta is hogy ismerkedik egy lánnyal, segítettem is neki hogy összejöjjenek, de ez csak álca volt igazából, mert egyszer megkért hogy adjak neki tanácsokat randizással meg csókolózással kapcsolatban, mert még akkor sosem csókolózott, én magyaráztam neki, de kérte hogy mutassam meg hogyan kell. Akkor megmutattam neki de nem a száján hanem az alkarján, de rávett hogy mutassam meg a száján. Akkor nemet mondtam neki. Utána el is terelődött a téma, mi puszival köszöntünk egymásnak mindig is, de amikor elköszönt a számra adott puszit majd lefogta a karjaimat és adott egy hatalmas csókot.

Akkor felpofoztam és elküldtem a francba. Pár hét után bocsánatot kért meg minden, akkor találkoztunk utoljára, mondtam neki hogy ez így nem mehet ha nem áll le akkor vége a barátságnak.

Akkor vége lett ennek, és hiába telt el azóta 2 év, már 20 évesek vagyunk neki van barátnője több mint 1 éve vannak együtt, próbál azóta felkeresni mint barát, de már nem bírnám elviselni még ha igazat mond meg nem is lenne ilyen akkor sem, mert félek hogy durvább dolog fog következni. mert ha azt az erőszakos csókot meg engedte magának akkor mást is valószínű hogy megfog, kitudja mikor erőszakolna meg, mert már azt is kinézem belőle. Nem vagyok egy bombázó, olyan átlagos lány vagyok, nem is öltözök olyan kihívóan, még szoknyát is jól meggondolom mikor veszek fel, akkor is csak egy térd fölé érőt maximum, de már félek hogy ha egyszer megbocsájtok neki és minden visszaáll a régibe előbb utóbb megerőszakol.


Bocsi hogy ilyen hosszú regényt írtam, de ezt tekintsd tanuló leckének, mert lehet hogy a te fiú haverod nem ilyen, de ha a sok elutasítástól bekattan kitudja milyen következményei lesznek.

Ezért mondom azt hogy adj neki választási lehetőséget. Mondd meg neki határozottan hogy mi a helyzet, hogy vagy leállítja magát és elfelejti azt hogy ti járni fogtok ha kell akkor egy ideig ne is találkozzatok hogy eltudjon felejteni, vagy ha nem akkor vége a barátságotoknak örökre.

Mondd meg neki hogy az utolsó esélyt adod meg neki, ha elszúrja akkor végeztél vele.

2013. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lejátszod neki ezt a klipet:

http://www.youtube.com/watch?v=OSwsJtSfyXU

2013. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a segitseget nem lajkolok. ;)
2013. júl. 18. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!