Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vannak itt olyanok, akiket a...

Vannak itt olyanok, akiket a külsejük miatt piszkálták, szekálták, bántalmazták az iskolai évei alatt?

Figyelt kérdés
A kinézetén belül pontosan miért szekálták? Hogy lépett túl rajta? Mennyire erősen szálltak rá? Azóta hogy alakul a külsejükről a véleménye az embereknek?
2014. jan. 16. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én gerincprobléma miatt púpos voltam. (azóta megműtöttek) Kaptam nyomorék, fogyatékos, debill és hasonló megjegyzéseket, gyakorlatilag teljesen kiközösítettek.

Sok éves munkámba telt mire normális lett az önbizalmam. Az utóbbi pár évben egész jó visszajelzéseket kaptam a külsőmmel kapcsolatban, de sok munkám is van vele.

2014. jan. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én világ életemben ronda gyerek voltam :D


Kiskoromban nagy, elálló fülem volt, nagy orrom, és egyetemig kb ilyen 50-60 kilós voltam...Hajaim is olyan hogy kb bárhogy hülyén állt, szóval kaptam az oltást rendesen mindig. Ja és szemüveges is vagyok, de az legalább jól áll, meg a fogaim is elég kuszák :D


Kedvenceim az évek során:

Általánosban egyik csaj írt mindenkiről 1-1 véleményt a kis naplójába, amit közzé tett, kb összes srácról pozitív dolog volt, rólam meg az hogy "plasztikai sebész első számú esete"


Szakközépben már ilyen 3-4-ik évben volt hogy mögöttem egyik osztálytársam megjegyzi hogy "xy-nak szopogatott savanyú cukor feje van"


Igazából tény hogy ronda voltam, vagyok, de általánosban még inkább egyfajta gyermeki köcsögösködés ment, mert jobban tanulsz, stréber vagy, gyenge vagy, de emellett volt rengeteg haverom. Szakközép az így visszagondolva undorító volt, osztályközösség nulla, az hogy a társaság 90%-a vezetéknevemen szólított az még inkább parasztság volt.


Emellett mondjuk volt 100 ezer millió egyéb dolog is ami miatt elcseszettnek éreztem magam, de az egyetemen sokkal inkább felnő az ember, ott is megvannak a mélypontok, és a magaslatok, de egy idő után rájön az ember hogy hogy lehet kijavítani a hibákat, elfogadni/ lesz..rni azokat amik nem megváltoztathatóak.


Meg rájövünk hogy minden ember egyforma, a kedves kislány is lehet álszent ribi, a köcsög srácok is ugyanúgy átélik a szerelmi bánatot, csalódásokat az életben mint amit mi. És sokszor pont azok a negatívumok kellenek ösztönzésnek hogy te több akarj lenni mint ami vagy és tegyél is érte.

2014. jan. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most 15 éves lány vagyok, 8.-os...eddig mindig megkaptam hogy szőrös majom vagyok (azért mert mint tudjátok mindenkinek szőrös a karja csak nekem úgy mint szüleimnek fekete a szőröm és jobban kirítt) zsiráfnak csúfoltak (csak mert magas vagyok 175cm) nagy orrú (csak mert kerekebb az orrom a többiekénél) :P attól még nem vagyok tornszülött :(

A középsulit meg majd meglátom milyen lesz de előre félek :(

2014. jan. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem is elmondtak mindenfélének... sőt egy srác még "össze is jött" velem, én elmondtam neki a bajaim ő meg mindent továbbított a drága rosszakaróimnak, meg kibeszélt a hátam mögött. Most meg csodálkoznak a srácok hogy nem vagyok képes egyikben sem megbízni. :3

Azok a régi szép idők... (szarkazmus...)

2014. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!