Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hayley Williamset hogyan...

Hayley Williamset hogyan bántalmazták gyermekkorában?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 15:40
 1/6 A kérdező kommentje:
egy cikknek nagyon örülnék!
2013. júl. 15. 15:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Viki azt írja, hogy az iskolában bántották, tehát valószínűleg ugyanaz, mint mindenki mással, hogy az osztálytársai piszkálták, néha megverték stb. Erről nem hiszem, hogy cikket fogsz találni, inkább csak marketingfogásként lehet benne az "életrajzában". Persze lehet, hogy tévedek, nyugodtan rágúgölözhetsz.
2013. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Google is your friend;)

2013. júl. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sok helyen olvastam, hogy interjút adott ezzel kapcsolatban, azonban nem találtam semmit
2013. júl. 15. 15:54
 5/6 A kérdező kommentje:
3: ezt olvastam már
2013. júl. 15. 15:55
 6/6 smileykamka ***** válasza:
Az volt, hogy elköltöztek, ezért 13 évesen át kellett mennie egy másik iskolába. Az új osztály már összeszokott, és nem bírták se a tanárok, se a gyerekek. Hívták pasizni, bulizni, de ő nem ment, ezért leszbikus frigid lotyónak csúfolták. Nem sokat járt abba a suliba, mert anyukája átíratta egy magániskolába. Ott alakult a Paramore.
2015. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!