Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megerőszakoltak vagy szexuális...

Megerőszakoltak vagy szexuálisan bántalmaztak? Engem is.20/F. Valaki találkozna vagy beszélgetne velem?

Figyelt kérdés

2013. dec. 11. 13:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
nö v fèrfi tette?
2013. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Hát egy ilyen kérdés után kedvet kaptam hozzá, hogy találkozzunk :)


Fejtsd ki ezt a kérdést szerintem, ha normális válaszokat szeretnél.

2013. dec. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Bocs a hozzászólásért, mindig elfelejtem, hogy a kérdőjel a kérdésben nem azt jelenti. Ha tényleg bántalmaztak, szívesen beszélgetek veled, és ha tudok segítek.
2013. dec. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Férfi tette! Egy rohadt mocsadék de ennek már 4 éve. Már majdnem feldolgoztam csak még egy kicsi hiányzik. Még nem bosszultam meg de meg fogom. Most csak kedvet kaptam ahhoz hogy vkivel beszélgessek erről ha már a pszichológust otthagytam
2013. dec. 11. 13:14
 5/27 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! :-(

Amúgy miért hagytad ott a pszichológust?

2013. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Mert már jobban vagyok és nem érzem úgy hogy szükségem lenne rá. Tényleg jobban vagyok és olyan jó olyan jobb élni is Minden jobb lett Talán lehet meg sem bosszulom Talán azt is elfelejtem Távol álljon tőlem minden erőszakos cselekvés
2013. dec. 11. 13:19
 7/27 anonim ***** válasza:
keresni kéne egy JÓ lélekgyógyászt.. elég nagy a baj.
2013. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
akkor JÓ!! a 6 után egy kicsit megnyugodtunk.
2013. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
De azért vannak ám hullámvölgyek Gyógyszeren élek és mellette naponta kábítószerezek Belemenekültem ebbe az egészbe És jó így élni Iskolába járok és 4-es tanuló vagyok Vág az eszem mint a borotva Még a legyen ön is milliomosban is benne voltam Elvittem 800 000-et
2013. dec. 11. 13:24
 10/27 anonim ***** válasza:

Konkrétan hogy történt egyébként a "bántalmazás"?

Csak nem a tanárod volt?

(Próbáltál védekezni?)

2013. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!