Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan haverkodjak össze...

Hogyan haverkodjak össze élőben ezzel a két iskolatársammal?

Figyelt kérdés

Nehezen barátkozok, nincsenek haverjaim, élőben elég határozatlan vagyok, így nem megy olyan könnyen, mint másoknak, és facebookon beszéltem eddig csak velük.

1. Egy évfolyamtárs, akivel gyakrabban találkozok az iskolában is, de csak köszönünk egymásnak, többnyire az osztálytársaival beszél. Normális velem, túl sok közös téma nincs, de nem fordul el tőlem mint sokan mások.

2. Egy évfolyammal alattam jár, nagyon ritkán látom az iskolában, a buszon látom néha többnyire ott nem haverokkal. Facebookon elég ritkán elérhető, és nem is túl rendes, bőbeszédű ott velem, de szimpatikus, szóval szívesen haverkodnék vele élőben.

Hogyan haverkodhatnék össze ezzel a két emberrel? Tudtok tanácsokat adni? Mert nagyon nem megy nekem.


2014. jan. 26. 19:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Közös téma egyikkel se nagyon van, az elsővel kicsit több, másikkal maximum csak az iskola, és hétköznapi dolgok.
2014. jan. 26. 19:34
 2/2 anonim ***** válasza:

miért pont velük akarsz haverkodni, miért nem az osztálytársaiddal?

Tuti valami szerelmi dolog van itt, vagy tetszik neked ez a két diák!

2014. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!