Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vannak itt tanárok?

Vannak itt tanárok?

Figyelt kérdés

Mi az, amit szerettek, és mi az, amit utáltok a munkátokban?

Én már régóta szeretnék tanár lenni, de most, hogy olvasgatom ezt az életpályamodelles trutyit... Erről mit gondoltok?



2014. jan. 27. 21:05
1 2
 11/12 anonim válasza:

Tanárnak lenni király. Ha szeretsz magyarázni, emberekkel bíbelődni, akkor tetszeni fog. A pénz mindig kevés lesz, ez sajnos tény és igen, többet kell dolgozni. Akit a pénz motivál, az menjen multihoz.

Azt még nem nagyon látjuk, hogy az életpálya modellből mi lesz. Elméletileg az a lényege, hogy a tanár is rá legyen kényszerítve az állandó fejlődésre és önképzésre és ez egyáltalán nem rossz dolog.

2014. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Én alapvetően szeretek tanítani, meg mindig ráérzek a dolgokra, hogy a diákjaim hol és mit hibáznak

Csak pozitív visszajelzéseket kaptam eddig azoktól, akiket tanítottam :)

Bár teljesen már egy embert tanítani, mint egy egész osztályt. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy éles helyzetben végül is hogy fogok reagálni dolgokra.

2014. jan. 30. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!