Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem hagy békén engem senki?

Miért nem hagy békén engem senki?

Figyelt kérdés
7.-dikes vagyok és eddig is rengeteget csúfoltak és emlékszek is hogy sirva mentem haza...Félek hogy középiskolába is ilyen fog lenni velem mindenki és igy meg leszek alázva.Persze a tanárok semmit sem tesznek szóval ez kizárva hogy segitsenek is valamit rajtam.Rengeteg szőrnyűséget mondtak,műveltek velem és ez már nagyon elfajult és nagyon nem jól érzem magam.Úgy érzem hogy pszihológushoz kell mennem de nem merek meg nem tudom...Pl ma is mondta egy fiú úgrálva h beveri a számba a nem tom mijét...Meg mikor bejött a rajz az osztályba akkor siettem és meglöktem ő meg h bocsiii és ott baszogatott én meg ellöktem és tovább mentem erre valaki meg elbuktatott és bele rugott a sarkamba a tanár meg szerintem ezt végig nézte de m1.Nem is szólt semmit.Mindig magam vagyok szünetbe is és piszkálnak a klepa fülem miatt (ha igy irják),meg a fogam miatt,haj...És mostanába sokat sirok és elegem van hogy mindenki utál és igy piszkálnak.Nem vagyok erős és nem is tudom megvédeni magam.Sokszor ha vissza mondom az se segit.Anya már bement az oszi meg mondta hogy birjam ki meg jól csinálom stb.Mostmár egyre többet sirok és el is fogadtam magamba hogy ronda vagyok.Még néhány tanár is rám van szálva azok is úgy szivatnak v-v

2014. jan. 28. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg A titok. Című filmet a youtube-on.

Vonzàs törvényéről szol, kicsit ezoterius, de van akapja.


Engem is piszkáltak általánosban meg szakmunkásban is. Sőt a munkahelyemen mái napig előfordulnak kisebb-nagyobb atrocitások.


Próbálj meg most sulit váltani. És középsuliként technikumot vafy gimit válassz. Esetleg esti szakos/ levelező gimit, oda csak vizsgákra kell bejárnod.

Munkahelynél majd kerüld az irodista, gyári szallagmunkás melót.


Sajnállak, tudom mit érzel, iszonyat rossz amikor megaláznak. Fel a fejjel. Lépj nyugodtan. Nem vagy ezt köteles eltűrni.

Jóéjt, szép állmokat

23f

2014. jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
engem is mindig piszkáltak.. én meg bőgtem.. aztán 8.ban összeszedtem magam és ha valaki beszolt visszaszoltam meglepődött kicsit az illető, pedig addig folyametosan elvert xD bőgtem mindennap minden éjszaka addig.. ezután megtetszett az h visszaszólok és megvédem magam.. azóta senki sem piszkál úgy igazán csak viccből.. viszont örök életre megjegyeztem h milyen rondavagyok és hogy az is maradok.. ez bennem van..
2014. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolom lány vagy, legalábbis a stílusból ez jön le, vagy csinálj úgy mintha meg se hallanád, és mikor látják, hogy nincs hatása a szekálódásnak egy idő után abba is fogják hagyni, ráunnak. Vagy keress rajtuk fogást, szólj vissza, aztán ha sikerül jót mondanod, lehet másik gyerekeknek is megteszik és máris fordul a kocka, hogy kit szekálnak.


Ha pedig fiú vagy... nem tudom pontosan hogy néznek ki az erőviszonyok, de mi sulinkban is volt ilyen gyerek akire rászálltak, kis vézna volt első ránézésre, meg persze volt a tipikus bandavezér arc. Aztán egyszer ment le a gyerek a lépcsőn, mögötte a nagyszájú szekálva szokás szerint, aztán nem számított rá senki, de a kisgyerek hirtelen 180fok és behúzott neki, másik meg elterült és vérző szájjal ment utána a wc-felé. Másnap senki se szekálta a gyereket és utána se.

2014. jan. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Átérzem, engem is évekig szivattak és csúfoltak. Aztán a végére kinőtték, plusz a tanárok se hagyták annyiban, hadd csinálják csak.


Nos, az első szakközepemben pokoli tanévem volt. Az egyik liba a semmiért utált, a többiek szimplán piszkáltak. Onnan eljöttem, másik szakra, másik iskolába, ahol egy hónapot töltöttem, mert ugyanabba a szituba keveredtem, csak mérföldekkel rosszabba. A mostani iskolám, ahol végül elvégeztem az első iskolában tanult szakmát, pozitív hatással volt. Nem lettek barátaim, de a családiasság és a tanárok emberségessége és igazságossága megtette a kellő hatást. Egy évem odaveszett, amikor sulit váltottam, emiatt következő tanévtől kezdem az érettségi előkészítőt, ami kétéves, ahelyett, hogy következő évben végeznék. Tudod mit? Nem bánom. Ha következő évben végeznék, annak az ára az lenne, hogy egy roncs lennék.


Válts iskolát, arra az egy évre. Vagy ugyanolyan lesz, mint a mostani, tehát semmi újdonság, vagy jobb lesz. Vagy maradhatsz a mostaniban, de így az esély sincs meg, hogy jobb lesz. Én a helyedben váltanék. A középiskola pedig... nos igen, szerencse kérdése.


Várd a legrosszabbat, csalódj pozitívan - ez a mottóm.


Ha gimibe mész, és ott is piszkálnának, egyszerűen váltasz, mert nem szakmától függ az iskola, amit keresel. Azt megtanultam, hogy nem a legnagyobb, elméletben jobb iskola lesz feltétlen a legjobb. Ahol először voltam, nagy iskola, sok terem, sok diák, sok tanár, büfé, automata, ami kell, aztán ahhoz képest, hogy szociális gondozó és ápoló, emberségből az osztályom egyes alá, a tanárok közül pedig kegyelem kettes, de inkább egyes, mert semmit nem csináltak amikor szóltam. A mostani, harmadik iskolám pedig iszonyat kicsi, kevés tanárral, nemrég lett egy béna automata. A tanárokat tananyaggal és személyes gondokkal is lehet keresni, míg az első suliban szó szerint négy szünetem ment el, hogy beszélni tudjak egy tanárral, aki lerázott, merthogy majd órán kérdezzek.


Tudom, hogy végeláthatatlannak tűnik, de idővel lesz jobb.


19/l

2020. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!