Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudok mit kezdeni az...

Nem tudok mit kezdeni az érzéseimmel muszáj valahova leírnom, viszont senki sem ért meg engem.18 éves lány vagyok, most fogom kezdeni az orvosi egyetemet, viszont semmi kedvem nincs hozzá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Legszivesebben csak fognám magam és utazgatnák, buliznák, élnék, élvezném az életet. A nagynénim Olaszországba lakik, van egy modellugynoksége, és már régóta érdekel ez a szakma, de nem modellként, dizájn-styling al szeretnék igazán foglalkozni, vagy valami ijesmit ebben a jellegben. De a szuleimnek a legnagyobb álmuk hogy orvos legyek. Nemtudom de már elegem van tényleg abból hogy az egész életemet nekik szentelem, azt akarom csinálni ami jólesik... De tudom h azzal az orvosival jóljárnák, mert mindíg lenne egy fix fizetésem...De nekem nem ez az álmom...Mit csináljak? Segítsetek... :)
2013. júl. 22. 23:11
1 2
 1/15 anonim válasza:

Szia. Én a helyedben, elmondanám a szüleimnek, hogy leginkább csak utazgatnék, bulizgatnék és inkább élném az életem, hogy nem szeretnék orvosnak tanulni és hogy van más munka is fix fizetésben, amit szívesen csinálnék.

remélem segítettem :)

2013. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát ez baj. Orvosnak lenni csak nagy hivatástudattal lehet.. de design-styling-osokkal meg Dunát lehet rekeszteni, most az árvíznél is ők voltak a homokzsákokban. És, ha most nyáron utazgatnál, bulizgatnál - őszre nem lehet, hogy meg is unnád?
2013. júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
75%

Ne haragudj de szerintem hallgas a szüleidre.

Ők a javadat akarjàk,legyél orvos és menj ki külföldre ha tehed.Kint jobban megbecsülik őket és jobban is fogsz keresni.Hosszú tàvra kell tervezni.

2013. júl. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Téged ezzel a helyesírással felvettek az egyetemre..? Ne kamuzz.
2013. júl. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Na ezért olyan, amilyen a magyar egészségügy.
2013. júl. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

18 éves vagy.... miből akarnál utazgatni meg bulizgatni ???


A szüleid pénzéből ?! JA, BOCS.


Na kapd össze magad.. kislány vagy te még látszik... maradjál csak szépen az orvosin, azt elvégzed, orvos leszel, ha jól csinálod kint külföldön, lesz pénzed, utána utazgathatsz kedvedre...

2013. júl. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Valletta ***** válasza:
Szerintem tedd össze a két kezed, hogy a szüleid finanszírozni tudják neked az orvosit. Tudod, mindenki jobban szeretne utazgatni meg bulizni, még a szüleid is, és abból a pénzből, amit az egyetemedre költenek, meg rád az alatt az idő alatt, egy évet nyaralhatnának valami trópusi tengerparton. De nem teszik, úgyhogy tessék tanulni, dolgozni, hálásnak lenni és majd ha lesz saját kereseted azt kezdesz vele, amit akarsz.
2013. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Csináld úgy, ahogy a magadfajta csajok szokták, akiknek büdös a munka és tanulás, csak bulizgatni szeretnek: vetesd el magas egy pénzes palival, és még dolgoznod sem kell. Az orvosit hagyd a fenébe, mindenki jobban jár, ha nem leszel orvos.
2013. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen... De akkoris én másnak érzem magam a sok kockafej mellet, de viszont szeretnek az emberek, én meg szeretek segíteni fartuk, meg amúgy érdekel is a dolog, csak jobb lenne bulizgatni meg utazgatni.. A helyesírásom azért ilyen gyenge, mert szlovákiai magyar vagyok, KASSÁN tanulok orvosin, és nem magyarországon.
2013. júl. 23. 21:41
 10/15 anonim válasza:
Szia! Szerintem halassz egy évet az egyetemen (ha ezt lehet, nem tudom Kassán hogy van), utazz, lazíts egy évet, aztán folytasd a tanulást. Valószínűleg ha ilyen kedvetlenül állsz hozzá, amúgy se menne. Egy év alatt pedig kipihennéd magad és valószínűleg elég tapasztalatot is szereznél ahhoz, hogy rájöjj a kétkezi munka (mert gondolom vállalnál addig valami feladatot) nem olyan, amilyennek elképzelted. Szerintem utána dupla lelkesedéssel vágnál bele az orvosiba. Lehet, hogy csak egy kis idő kell, hogy rájöjj. Sok sikert!
2013. júl. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!